دانلود گزارش کارآموزی برق در اداره برق واحد خدمات مشتركین

گزارش کارآموزی برق در اداره برق واحد خدمات مشتركین

گزارش کاراموزی برق در اداره برق واحد خدمات مشتركین در 25 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات25
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی برق

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی برق در اداره برق واحد خدمات مشتركین در 25 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


بخشی از متن :

 

اینجانب در مدت یك ماه كارآموزی ،در واحدهای مختلف اداره برق مشغول بكار بودم واز نزدیك با عملكرد این واحدها ونقاط قوت وضعف آنها آشنا شدم . از جمله واحدهایی كه در آنها كار كردم خدمات مشتركین مصارف عادی وسنگین ،اصلاح وساماندهی ،نوسازی ونگهداری شبكه بود كه در این جزوه ،اهم فعالیتهایی كه در این واحدها انجام می شود شرح داده خواهد شد .


الف)خدمات مشتركین مصارف عادی وسنگین :

 

مهمترین فعالیتهای خدمات مشتركین به این ترتیب است :

 درمراجعه متقاضیان مصارف عادی درمحدوده خدمات شهری وروستا جهت اخذانشعاب ،با دریافت مدارك كپی شناسنامه وپروانه ساخت ،اعلامیه بانكی صادر وپس از واریز وجه توسط متقاضی ،در صورتیكه نیاز به احداث شبكه نباشد ،یكروزه انشعاب واگذار می شود .

اما متقاضیان صنعتی وتولیدی وبطور كلی متقاضیان خارج از محدوده خدمات شهری بایستی از طریق خدمات مشتركین مصارف سنگین اقدام نمایند . روال كار به این ترتیب است كه پس از درخواست متقاضی ،فرم مربوطه به واحد بهره برداری ذیربط ارسال می شود . وپس از ارائه طرح اولیه توسط واحد بهره برداری ،به قسمت طراحی ارسال می شود . در قسمت طراحی كارشناسان طراحی طبق استانداردهای وزارت نیرو ،طرح اولیه را ویرایش یا اصلاح كرده وتوسط نرم افزارهای كامپیوتری طراحی می كنند وپس از آن در كمیسیون فروش ،مستقر در مركز شركت مطرح وپس از تائید توسط اعضا ،جهت اجرا به نوسازی ارسال می شود كه متاسفانه واگذاری اینگونه انشعابات بعلت روال طولانی آن ،بعضا تا 6ماه بطول می انجامد ولازم است شركت توزیع برق استان برای جلب رضایت ارباب رجوع ،روال كار را كوتاه كرده وزمان واگذاری انشعاب را به حداقل برساند .

وظیفه دیگر خدمات مشتركین صدور قبض برای مشتركین برق ووصول مطالبات بهای برق مصرفی مشتركین می باشد كه این كار یكی از وظایف سنگین خدمات مشتركین بوده ومعمولا در گیریهای لفظی وبعضا فیزیكی توسط سیمبانان قطع ووصل ومشتركین بدهكار بوجود می آید . با توجه به اهمیت وحساسیت وصول مطالبات كه بخش اعظم در آمد شركت توزیع از آن محل تامین می شود مسئولین خدمات مشتركین موظفند تا پایان هر دوره دو ماهه نسبت به جمع آوری بهای برق مصرفی مشتركین اقدام نمایند . در حال حاضر در استان اردبیل نزدیك به 15میلیارد ریال بدهی از بابت بهای برق مصرفی در دست مشتركین برق است وهرسال به مقدار آن افزوده می شود كه شركت توزیع را با كمبود نقدینگی مواجه كرده است.

از وظایف دیگر خدمات مشتركین پاسخگویی به مراجعه كنندگان ،تغییر نام مشتركین ،ابطال صورتحسابهای نادرست ،صدور قبض ،جمع آوری انشعابهای راكد ،صدور قبض المثنی و... می باشد .


ب)واحد اصلاح وساماندهی :

وظیفه اصلی این واحد ،جذب اعتبارات مصوب برای واحدها جهت اصلاح شبكه وتجهیزات موجود است . از جمله این كارها جابجایی تیر ،افزایش قدرت ترانس ،تعویض تابلو ،تعویض سیمهای فرسوده ،افزایش مقاطع سیم و... است . در این واحد تمامی كارها توسط پیمانكار انجام می شود . به این ترتیب كه پس از افتتاح دستور كار توسط واحد اصلاح وساماندهی ،پیمانكار مورد نظر معرفی وتوسط امور مالی قرارداد فی مابین بسته می شود . . پس از عقد قرارداد،پیمانكار پروژه را شروع كرده وپس از اتمام آن در صورتیكه توسط ناظر مربوطه تائید شود كه پروژه طبق استاندادرد وزارت نیرو ومطابق طرح ارائه شده انجام گردیده ،امور مالی نسبت به پرداخت دستمزد پیمانكار اقدام می كند .

  

ج)واحد نوسازی : وظیفه این واحد همانند واحد اصلاح وساماندهی است با این تفاوت كه وظیفه نوسازی اجرای پروژه های جدید مانند برق رسانی به مشتركین جدید واجرای پروژه های توسعه شبكه است . با توجه به رشد روز افزون نیازمندیها به برق وضرورت توسعه شبكه ،این واحد یكی از واحدهای پركار در شركت توزیع است .متاسفانه به علت كمبود نقدینگی كه شركت توزیع همیشه با آن دست به گریبان است ،تهیه اجناس مورد نیاز شبكه با تاخیر انجام می شود واین مورد روند اجرای پروژه ها را تحت تاثیر قرارمی دهد

 

د)واحد بهره برداری ونگهداری شبكه:

این واحد یكی از مهمترین قسمتهای ادارات برق وركن اصلی آن است .وظیفه اصلی شركت توزیع نگهداری وضعیت موجود شبكه ها وتجهیزات برقدار است كه این وظیفه را واحد بهره برداری برعهده دارد .

وضعیت موجود شبكه های توزیع ،چندان مورد قبول نیست واین وضعیت وظیفه بهره برداران را در ارائه سرویس مطمئن به مشتركین برق با مشكل مواجه می كند . در حال حاضر شبكه های جدید مطابق استانداردهای وزارت نیرو انجام می شود وناظرین برق منطقه ای آذربایجان براجرای پروژه ها طبق استاندارد وزارت نیرو نظارت می كنند . اما شبكه هایی كه از قبل به بهره بردارن به ارث رسیده از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند ولازم است طبق یك برنامه منظم اینگونه تجهیزات از شبكه بركنار وشبكه جدید مطابق استانداردهای روز جایگزین شوند .واین برنامه در دستور كار شركت توزیع نیروی برق استان اردبیل قرار دارد .

در مدت كارآموزی كه در واحد بهره برداری مشغول بودم یكی از كارهایی كه بطور روزمره انجام می گرفت،ولتاژ گیری انتهای فیدرها و بارگیری از ترانسفورماتورهای توزیع بود كه در زیر به تشریح وبررسی هركدام ازآنها پرداخته می شود.

 

بررسی افت ولتاژ در شبكه های توزیع :

یكی از شرایط اساسی برای یك شبكه توزیع ،تنظیم ولتاژ در محدوده مجاز است كه برای كاركرد صحیح وطول عمر وسایل الكتریكی بسیار مهم است . در طراحی وآنالیز شبكه توزیع معمولا به مسئله افت ولتاژ مجاز توجه می شود . میزان افت ولتاژ به جریان بار ،ضریب قدرت بار ،جنس وسطح مقطع هادیها ،طول خط وامپدانس ترانسهای توزیع و... بستگی دارد . اساس تنظیم ولتاژ برمبنای فراهم آوردن یك ولتاژ مجاز برای تمامی مشتركین در شرایط باری مختلف می باشد بطوری كه بتوان با راه حلهای ساده و اقتصادی ولتاژ مصرف كنندگان را در مواقع كم باری وپیك بار در حد مجاز نگه داشت .

 

ولتاژ نامی یااسمی (Un):

 

ولتاژ نامی یااسمی (Un)در یك شبكه عبارت است از ولتاژی كه شبكه توسط آن مشخص می شود ومرجع تعیین پاره ای از مشخصه های عملیاتی است .ولتاژ اسمی همیشه با یك محدوده تغییرات به عنوان دامنه تغییرات مجاز ولتاژ ( U1-U2) همراه است كه شركتهای توزیع برق ،به عنوان عرضه كننده برق باید با شرایط طبیعی عملیاتی سطح ولتاژ را در كلیه نقاط سیستم ودر تمام زمانها در این محدوده حفظ نمایند . پس در عمل محدوده ( U1-U2)اهمیت دارد . مقدار Un   اغلب در وسط این محدوده قرار می گیرد . مقادیر كمتر از    Un  ولتاژ اسمی تا محدوده حد اقل ولتاژ مجاز U1  را بازه افت ولتاژ مجاز ومقادیر بیشتر از Un ولتاژ اسمی ،تا محدوده حداكثر ولتاژ مجاز  U2 را بازه افزایش ولتاژ مجاز می گویند .

 بعنوان مثال در سیستم فشار ضعیف (LV)با ولتاژ %10 ±  v220 تكفاز (%10 ±  v380سه فاز)محدوده ولتاژ بین v198تاv 242می باشد .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:03 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پاورپوینت اندازه های گرایش مرکزی ( درس روش های آماری پیشرفته)

پاورپوینت اندازه های گرایش مرکزی ( درس روش های آماری پیشرفته)

پاورپوینت اندازه های گرایش مرکزی ( درس روش های آماری پیشرفته) تنظیم شده در 50 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx همراه با ذکر منابع مورد استفاده


مشخصات فایل
تعداد صفحات50
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیppt
دسته بندیتربیت بدنی

توضیحات کامل

پاورپوینت اندازه های گرایش مرکزی ( درس روش های آماری پیشرفته) تنظیم شده در 50 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx همراه با ذکر منابع مورد استفاده


گرایش به مرکز یک توزیع :

ü       معدل یا «نمره معرف» توزیع

ü       گرایش به مرکز از طریق مشخص کردن یک نمره که بیانگر معدل نمره های یک نمونه است ، نقطه مرکزی توزیع داده ها را تعیین می کند.


عناوین اسلایدها


گرایش به مرکز یک توزیع

مزایای اندازه های گرایش مرکزی

نما

تعیین نما در داده های طبقه بندی نشده

تعیین نما در داده های طبقه بندی شده

ویژگی های نما

میانه

محاسبه میانه در اعداد ساده

مراحل تعیین میانه در تعداد فرد داده ها

مراحل تعیین میانه در تعداد زوج داده ها

محاسبه میانه در اعداد دارای فراوانی وقتی داده ها تکراری باشند:

محاسبه میانه در داده های طبقه بندی شده

ویژگی های میانه

میانگین

محاسبه میانگین در داده های بدون فراوانی

محاسبه میانگین در داده های طبقه بندی شده:

محاسبه میانگین باروش غیر مستقیم( نمره های فرضی)

محاسبه میانگین مرکب باتعداد یا N های برابر:

محاسبه میانگین باتعداد یا Nهای نابرابر:

    میانگین هندسی

 میانگین همساز

ویژگی های میانگین

رابطه اندازه های گرایش مرکزی در منحنی

محاسبه پارکها

محاسبه پارکهای اعداد طبقه بندی شده

 

منابع:

1- تحلیل آماری در روانشناسی و علوم تربیتی/ جرج ا. فرگوسن، یوشیتو تاکانه / مترجمان: دکتر علی دلاور، دکتر سیامک نقشبندی

2- روش های آماری در علوم رفتاری / دکتر رمضان حسن زاده، محمد تقی مداح

3- سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی و علوم ورزشی / دکتر رسول حمایت طلبتوضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:03 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پاورپوینت بررسی تعادل ، درس مطالعات هدایت شده

پاورپوینت بررسی تعادل ، درس مطالعات هدایت شده

پاورپوینت تعادل درس یادگیری و کنترل حرکتی تربیت بدنی تنظیم شده در 25 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx همراه با ذکر منابع مورد استفاده


مشخصات فایل
تعداد صفحات25
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیppt
دسته بندیتربیت بدنی

توضیحات کامل

پاورپوینت تعادل درس یادگیری و کنترل حرکتی تربیت بدنی تنظیم شده در 25 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx همراه با ذکر منابع مورد استفاده


  • درشرایط یکسان هرچه مرکز ثقل بالاتر باشد,پایداری وتعادل کمتر است .
  •  مرکزثقل دربدن انسان در نقطه 55درصدی قامت از کف پاها قرارگرفته است,که این نقطه در افراد مختلف، متفاوت است .

برای مثال:

مرکزثقل درزنان کمی پایین ترازمردان قرارگرفته است,پس زنان از تعادل بیشتروبهتری برخوردار هستند


عناوین اسلایدها


تعریف

چه موقع یک جسم در حالت تعادل قرار دارد ؟

تعادل به چه عواملی بستگی دارد؟

نکته

دستگاه های حفظ تعادل در بدن انسان

سیستم بینایی

مسیر بینایی شکمی و مسیر بینایی پشتی

شنوایی

دستگاه عصبی مرکزی

انواع تعادل

 روش های اندازه گیری تعادل ایستا

روشهای اندازه گیری تعادل پویا

تغییرات تعادل با افزایش سن

چگونگی افزایش تعادل

 

منابع :

کنترل حرکتی (دکتر رسول حمایت طلب واحمد نیک روان)

کنترل حرکتی (دکتر مهدی نمازی زاده و شهین جمالی)

رشد وتکامل حرکتی در طول عمر(دکتر محمودشیخ,مهدی شهبازیتوضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:03 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پاورپوینت آزمون فرضیه (نسبت ، واریانس ، همبستگی)، درس روش های آماری پیشرفته

پاورپوینت آزمون فرضیه (نسبت ، واریانس ، همبستگی)، درس روش های آماری پیشرفته

پاورپوینت آزمون فرضیه (نسبت ، واریانس ، همبستگی)، درس روش های آماری پیشرفته، تنظیم شده در 34 اسلاید


مشخصات فایل
تعداد صفحات34
حجم1 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیتربیت بدنی

توضیحات کامل

پاورپوینت آزمون فرضیه (نسبت ، واریانس ، همبستگی)، درس روش های آماری پیشرفته، تنظیم شده در 34 اسلاید

 

مجموع نسبت ها برابر یک است.

نسبت برای تفسیر متغیرهای دو مقوله ای یا دو ارزشی بکار می رود.

در ازمون نسبت فرضیه صفر یعنی بین دو نسبت مفروض تفاوت معناداری وجود ندارد

 

عناوین برخی اسلایدها


آزمون نسبت

1-آزمون تفاوت نسبت صفت در یک جامعه با یک نسبت ثابت(معین)

2-آزمون تفاوت نسبت دو صفت در یک جامعه آماری واحد

3-آزمون تفاوت بین دو نسبت مستقل

4- آزمون تفاوت بین دو نسبت همبسته

آزمون واریانس

1-ازمون معناداری تفاوت بین واریانس های همبسته

2-ازمون معناداری تفاوت بین واریانس های مستقل

آزمون معناداری همبستگی

آزمون معنادار بودن تفاوت دو ضریب همبستگی در نمونه های مستقل

آزمون معنادار بودن تفاوت دو ضریب همبستگی در نمونه های همبسته


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:02 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پاورپوینت نظریه های کنترل حرکتی (درس یادگیری و کنترل حرکتی)

پاورپوینت نظریه های کنترل حرکتی (درس یادگیری و کنترل حرکتی)

پاورپوینت نظریه های کنترل حرکتی(درس یادگیری و کنترل حرکتی)، تنظیم شده در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx همراه با ذکر منابع


مشخصات فایل
تعداد صفحات27
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیتربیت بدنی

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه های کنترل حرکتی(درس یادگیری و کنترل حرکتی)، تنظیم شده در 27 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx همراه با ذکر منابع


کنترل حرکتی:

تعاریف:

مطالعه وضعیت های قامتی و عملکرد انسانی و نیز فرایندهای درونی که انها را هدایت می کند.

توانایی تنظیم و هدایت مکانیسم ها ضروری در حرکت است.

اهمیت:

-تاثیر بر چگونگی تمرین کردن وتمرین دادن

- تغییر دید فرد نسبت به چگونگی کنترل حرکات


عناوین برخی اسلایدها


مقدمه

مفاهیم کلیدی

سیستم های کنترلی حلقه باز و حلقه بسته

هماهنگی

مسئله درجات آزادی

خودسازمانی

مفاهیم پیشنهادی شریدان

نظریه های رفلکسی

نظریات سلسله مراتبی

نظریات سیستمی

کدام رویکرد؟

منابع : ذکر گردیده


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:02 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر

گزارش کارآموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر

گزارش کاراموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر در 48 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات48
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیگزارش کارآموزی

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی معماری روند اجرای ساختمان پروژه مسكن مهر در 48 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


تاریخچه ساختمان :

تعاونی مسکن مهر 4 در سال 1386 بخاطر مشکل زمین با اداره اوقاف نتوانستن زمین محل مورد نظر را تحویل بگیرند و به این خاطر ساخت پروژه مورد نظر چند سال به تأخیر افتاد و بعد از حل مشکلات در سال 1389 شروع به کار کردند. و پروژه بطور رسمی آغاز بکار کرد. و در حال حاضر پروژه مورد نظر در جاده ترانزیت خوی – ارومیه روبروی روستای آغچه قشلاق و نیز روبروی شهرک ولیعصر خوی می­باشد و کارفرمای آن آقای مهندس بهرامی و ناظر آن آقای مهندس اژدری می­باشد.


شرح مختصر فرآیند اجرایی :

این جانب بعد از مرحله سخت کاری بعنوان کارآموز وارد پروژه مذکور گشتم ، اموری مانند گچ و خاک و لوله­کشی برق ، سنگ­کاری و نماکاری و جوشکاری نرده­ها و نصب سفیدکاری و ادامه لوله­کشی فاضلاب پیلوت­ها- دیوارچینی محوطه – خاکبرداری محوطه و .... از جمله کارهای در دست اقدام بودند که مختصراٌ به آنها اشاره گردید که در ادامه پروژه کارآموزی به صورت دقیق تر به فرآیندهای مذکور خواهیم پرداخت.

موقعیت رشته كارآموز در واحد صنعتی

      با توجه به رشته کارآموز بعنوان مهندسی معماری که رابطه تنگاتنگی با امور اجرایی ساختمانی دارد ، لذا کارآموز می­تواند با اشتغال در چنین پروژه­ای هم از معلومات فنی خود استفاده کرده و هم از تجربیاتی که در رابطه با اجرای پروژه بدست می­آورد سطح معلومات خود را افزایش دهد.

 

2-بررسی شرح وظایف رشته كارآموز در واحد صنعتی

بعد از اجرای اسکلت بنا ، نوبت اجرای ادامه کار با حضور مهندس معمار می­رسد که لازم است شخصی باتجربه و باکفایت و آگاه از دانش معماری روند پروژه را ادامه داده و به سرانجام برساند.


3-امور جاری در دست اقدام :

 سفیدکاری – نماکاری – (اجرای مینرال) – سرامیک­کاری پیلوت­ها – موزائیک­کاری – نصب و رنگ­آمیزی نرده­ها – نصب شیرآلات – نصب برق و غیره ..... .


4-برنامه­های آینده :

اتمام دیوارچینی – اجرای سپتینک تانک – محوطی­سازی – لوله­کشی گاز و .... .


5-تكنیك های مورد نظر توسط كارآموز در واحد صنعتی

مهندسبی معماری باید بتواند روند اجرای پروژه را با توجه به داشتن مدیریت پروژه و همچنین با شناخت معمار از دانش مصالح ، اجرای ساختمان ، امور تأسیسات مکانیکی و الکتریکی و .... بطور صحیح در دست گرفته و به پایان رساند.
       گزارش روزانه از تاریخ ، 01/05/91 – تا تاریخ ، 30/05/91 ، از کارگاه مسکن مهر 4 ، برای درس کارآموزی.

        امروز 1 مرداد 1391 ، ساعت 8 صبح ، شروع به کار کارگاه می­باشد. هوا نیمه ابری است.

       -­ افراد شاغل هم شامل :  

       مهندس 2 نفر 

       کارمند 1 نفر

        انباردار 1 نفر

        نگهبان 1 نفر

        کارگر .......


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:02 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی

گزارش کارآموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی

گزارش کاراموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات23
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی امور مالی دراداره دارایی و امور مالیاتی شهرستان خوی در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


فهرست مطالب :


فصل اول:آشنایی کلی با مکان کارآموزی

تاریخچه سازمان

نمودار سازمانی و تشکیلات

نوع محصولات خدمات

شرح مختصری از فرآیند خدماتی


فصل دوم:ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموزی


1-     موقعیت رشته حسابداری در واحد صنعتی با بررسی جزئیات سازمانی رشته حسابداری در واحد صنعتی

2-   بررسی شرح وظایف رشته حسابداری در واحد صنعتی

3-   امور جاری در دست اقدام

4-   برنامه های آینده

تکنیک هایی که توسط رشته مورد نظر بکار می رود

فصل سوم:آزمون آموخته ها،نتایج و پیشنهادات

 

1-1)   تاریخچه

ایرانیان از زمان هخامنشیان برای دریافت مالیات وامورمالی كشور دفاتر وسازمانهای مرتبی داشتند . در زمان ساسانیان اخذ مالیات صورت كاملتری داشت وسه نوع مالیات به نامهای اراضی ، سرشماری وسرانه دریافت می شد . پس از ظهور اسلام ودر زمان حجاج بن یوسف ثقفی دفاتر مالیاتی ازفارسی به عربی برگردانده شد اما در دوره سلجوقی با دستور عبدالملك كندری ، وزیر طغرل . دفاتر مالیاتی مجدداً به فارسی نگارش یافت . وزیرمالیه ، قبل از مشروطیت مامور شخص پادشاه بود وشاه تمام درآمدها وعواید كشور را در اختیار داشت ووزیر مالیه بودجه كشور را تنظیم می كرد ودر مركز هر استان مستوفی مسئول امور مالیاتی بود . این مستوفیان عده ای كارمند داشتند كه به آنان میرزا می گفتند . رئیس مستوفی ها را مستوفی الممالك می گفتند كه لقب وزیر مالیه بود . یكی از درآمدهای وصولی در زمان قاجار از تیول داری حاصل می شد وتیول داران كسانی بودن كه زمینهای دولتی در اختیار آنها قرارمی گرفت وبا كمك كشاورزان از زمین بهره برداری می كردند وسالیانه مبلغی را بابت تیول داری به شاه می پرداختند . هزینه های دربار ، جنگها ومقرری ها از این محل تامین می شد. در زمان امیركبیر اصلاح گر بزرگ ، بسیاری از این مقرری ها قطع و وصول مالیات كه درآن زمان خراج نام داشت ، ضابطه مند شد اما با كشته شدن امیركبیر روند اصلاحات متوقف ووضع به شكل سابق برگشت . پس از پیروزی انقلاب مشروطه در سال 1285 ، اولین كابینه قانونی تشكیل وناصرالملك به عنوان نخستین وزیرمالیه از مجلس شورای ملی رای اعتماد گرفت وبه دستور او محل كنونی رادیو تهران كه محل اداره گمرك بود ، به وزارت مالیه اختصاص یافت . در سال 1289 ادارات هفتگانه مالیه تصویب وتشكیل شد . مهمترین ادارات درآن زمان خزانه داری كل ، گمرك ووصول عایدات بود . پس از مدتی محل وزارت مالیه به پارك اتابك ، محل كنونی سفارت شوروی سابق انتقال یافت.

در سال 1294 وزارت مالیه به نه اداره تقسیم شد كه عبارت بودند از : دایره وزارتی ، تشخیص عایدات وخالصه جات ومسكوكات ، خزانه داری كل ودیون عمومی ووظایف ، گمركات ، محاكمات مالیه ، كمیسیون تطبیق حوالجات ، پرسنل وملزومات ومجلس مشاورعالی برای محاكمات اداری ازسال 1300 به بعد دگرگونی های زیادی در وزارت مالیه رخ داد، از جمله این كه حدود چهل شركت دولتی تاسیس وبعداً منحل گردیدند وسازمان به دو قسمت مالی واقتصادی تقسیم وبه وسیله دو معاون وهفت مدیراداره می شد. در سال 1329 سازمان وزارت دارایی با تقلیل ادارات به تصویب رسید. با وقوع انقلاب اسلامی ساختار وزارت اموراقتصادی ودارایی دچار تغییرات چندانی نشد و وصول درآمدهای مالیاتی همچنان از وظایف این وزارتخانه بود . تااینكه در چارچوب اهداف برنامه سوم توسعه اقتصادی ، طرح ساماندهی اقتصادی وسیاستهای دولت در زمینه اصلاح ساختاراقتصادی به عهده این وزارتخانه گذاشته شد .

 

شرح مختصری از فرآیند و تولید و خدمات

نظام جامع مالیاتی

باتوجه به اهدافی كه سازمان امورمالیاتی كشور درنظرگرفته است انجام كارهایی ضروری است كه عبارتند از :

الف ـ استقرار كامل ساختار جدید سازمانی : با توجه به تایید وابلاغ تشكیلات ادارات كل امورمالیاتی استانها ازطرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استقرار هرچه سریعتر تشكیلات ابلاغی وتهیه وتدوین بودجه ادارات كل ، به نحوی كه تامین منابع مالی مورد نیاز برای تحقق كلیه برنامه های عملیاتی فراهم شود، انجام خواهد شد .

ب ـ سرمایه گذاری در امرآموزش وتوسعه منابع انسانی : تعهد تخصص وهماهنگی كاركنان ادارات مالیاتی برای موفقیت سازمان امری حیاتی است ، بنابراین ارتقاء توانمندی های علمی ، فنی وتخصصی كاركنان مالیاتی در سطوح مختلف از اهمیت ویژه ای برخوارداراست دراین زمینه مطالعات گسترده ای صورت گرفته است وبرنامه های آموزشی مورد نیاز برای رسیدن به بالاترین سطح استاندارد تدوین شده است .

ج ـ توسعه نظامها: نظامهای اجرایی قادر نخواهند بود بدون پردازش اطلاعات از طریق تكنولوژیهای اطلاعاتی به عنصر مهمی درفرآیند وصول مالیات تبدیل شوند .به همین منظور شناسایی مودیان با شماره رمز طراحی شده تا همه تلاشهای معمول در اكثر كشورها برای توسعه فناوری اطلاعات مشمول این فرآیند شود. توسعه چارچوب های اطلاعاتی و كاربرد موثر این نظامها در سازمان ازاولویت های انكار ناپذیر است .

د ـ فرآیندهای عملیاتی : تدوین راهبرد جامع وآینده نگر وتصویب مبانی قانونی برای تصویب نظام اجرایی به تنهایی و بدون تغییر در فرآیندهای عملیاتی از شیوه های سنتی به روشهای مدرن وكارآمد تلاشی بی ثمر می باشد ازاین رو ایجاب می نماید روند كلی فرآیند عملیات را از حالت دستی وسنتی به سیستمی مـكانیزه وپویا در چارچوب طرح جامع اطلاعات مالیاتی تغییر داد به نحوی كه بتوان در كمترین زمان ممكن وصرف هزینه ای معقول مراحل مختلف مطالبه مالیات را به شیوه ای نوین ساماندهی كرد . برنامه های تغییر فرآیندهای عملیاتی به عنوان مبنایی برای ادامه اصلاحات مالیاتی بیشتر مورد نظر می باشد.

ح ـ خدمات مودیان مالیاتی : در حال حاضر در نظامهای مالیاتی مدرن 20تا30 درصد نیروی انسانی به خدمات رسانی به مودیان اشتغال دارند . در این نظامها ابتدا نیازهای اطلاعاتی مودیان را به روشهای علمی مشخص وسپس با سازماندهی كردن آن به صورت كارا وانعطاف پذیر خدمات مطلوبی را به آنان ارائه می نمایند معمولاً این خدمات شامل موارد زیر می باشد :

  • پاسخگویی به سئوالات مودیان به طرق مختلف كتبی ، تلفنی وحضوری
  • ارائه خدمات مشاوره ای
  • سمینارهای آموزشی مودیان
  • خدمات اطلاعات
  • دعوت برای پرداخت به موقع مالیات
  • دعوت برای ارائه اظهارنامه

خ ـ توسعه چارچوب اطلاعات مدیریتی : این فعالیت محوری ، تحلیل های دقیقی از عملكردها ونحوه بكارگیری منابع را فراهم می سازد و سازمان را از سطح كارآیی عملیات خویش آگاه می نماید وموفقیت دراین كار كلیدی با نتایج به دست آمده مورد ارزیابی قرار می گیرد .

ط ـ برنامه مدرن سازی : سازمان امورمالیاتی در برنامه های مدرن سازی بخش عمومی وایجاد مدیریتهای راهبردی مشاركت فعال خواهد داشت . پروژه استقرار مالیات برارزش افزوده كه به عنوان مدرن ترین نوع مالیات برمصرف در دنیای امروز شناخته شده است همزمان با اصلاحات ساختاری ونوسازی سیستم مالیاتی موجود كه برپایه درآمد و ثروت استوار شده است به نظام مالیاتی كشور اضافه خواهد شد . برقراری این نوع مالیات به عنوان یك سیاست اصلاحی جزء اهداف مهم برنامه می باشد كه دراین راستا قبلاً واحد مودیان بزرگ مالیاتی شكل گرفته است .

ظ ـ مقابله با فرارهای مالیاتی : فرارهای مالیاتی كه ناشی از گسترش اقتصاد زیرزمینی ، قاچاق ، عدم ثبت مبادلات تجاری و پیچیده تر شدن فعالیتهای اقتصادی می باشد از مشكلات عمده فرا روی سازمان است . برای مقابله با این پدیده سازمان در نظردارد با راه اندازی سیستم اطلاعات مالیاتی وگسترش كنترل های دورن وبرون سازمانی نه فقط از فرارهای مالیاتی جلوگیری كند بلكه با اجتناب از اتلاف منابع دولت ، رعایت عدالت مالیاتی ، تعدیل در توزیع درآمد ، كاهش فساد اداری ، درنهایت ایجاد اعتماد عمومی وامنیت اقتصادی را میسر نماید .

م ـ تمركززدایی : همزمان با تغییرات موجود درساختارهای سازمانی در راستای تصمیمات دولت به این موضوع توجه لازم خواهد شد . به همین علت هم سه اداره كل در تهران (اداره كل مالیات برارث  اداره كل وصول واجرا ، اداره كل هیاتهای حل اختلاف ) در ادارات امورمالیاتی ادغام شدند .توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:02 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق

گزارش کارآموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق

گزارش کاراموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق در 46 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات46
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی برق

توضیحات کامل

گزارش کاراموزی برق در اداره بهره برداری شرکت توزیع برق در 46 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مقدمه:          

در ابتدای صنعت برق نیروگاههای کوچک دیزلی و سوختی پاسخگوی مصرف کنندگان بود، اما در حال حاضر دیگر به علت استفاده روزافزون از صنعت برق و رشد مصرف رفته رفته نیروگاههای دیزلی جای خود را به نیروگاههای بخار (سیکل ترکیبی) و آبی و انرژی هسته ای و غیره می دهند تا جائیکه امروزه تلاش براین است به جهت رعایت مسائل زیست محیطی و پاکیزگی حوزه های کاری استفاده بیشتر از انرژی هسته ای، از انرژی گرمایی زمین هم برای تولید انرژی الکتریکی استفاده شود.

انرژی تولید شده که در بحث برق به صورت ولتاژ مطرح می شود، بسیار پایین است و برای انتقال این انرژی با تلفات کمتر لازم است این ولتاژ افزایش یابد. ولتاژ تولیدی  نیروگاهها معمولا 6/6kv تا 30kv می باشد. این ولتاژ در پستهای نیروگاهی به ولتاژهای انتقال (63،132  ،230 و یا 400  کیلو ولت) تبدیل می شود. بعد از انتقال برای مصرف بایستی این ولتاژها  به مقدار 20kv و 400v کاهش یافته که این عمل توسط ترانسهای کاهنده انجام می گیرد. لذا به منظور تامین انرژی مورد نیاز مصرف کننده ها شبکه توزیع فشار متوسط و ضعیف در بخشهای مختلف صنعتی ، کشاورزی ، مسکونی و عمومی (تجاری) دارای شرایط و خصوصیات معینی می باشد. 

 

 

این شرایط که در شبکه توزیع می بایستی مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

1-تامین مستمر و پیوسته انرژی الکتریکی موردنیاز مشترکین .

2-جهت تامین انرژی مصرف کننده ها باید وضعیت شبکه به گونه ای باشد تا در موقع خرابی یک قسمت از شبکه در تغذیه مصرف کننده ها وقفه ای حاصل نشود.

3-عیب یابی سریع شرط سومی است که در توزیع می بایست مورد توجه قرار گیرد.

چهارمین شرط، انتخاب شبکه ای است که مناسب ترین و ارزانترین روش توزیع انرژی را در برداشته باشد.                   

یكی از مزیت های مهم انرژی الكتریكی بر سایر ا نرژیها سادگی قابلیت انتقال و توزیع آن برای مسافتهای طولانی می باشد.

تحقق بخشیدن به چنین امری نیاز به وسایلی دارد تا به كمك آنها بتوان انرژی الكتریكی را از یك محل به محلی دیگر انتقال داد و یا در یك حوزه وسیع توزیع نمود بدون اینكه هیچگونه خطری شكبه و عوامل جانبی آنرا تهدید نماید.

روشهای مختلفی را می توان جهت امر فوق اختصاص داد كه دو روش اصلی به شرح زیر می باشد:

 سیم هوایی با تجهیزات مربوط به شبكه هوایی

كابل زمینی با تجهیزات مربوط به شبكه زمینی.

همانطور كه می دانیم برق از شریانات مهم حیاتی یك كشور محسوب می شود همانقدر كه وجود آب در یك منطقه باعث آبادانی می شود، برق نیز به همان مقدار موجب حیات و آبادانی می گردد.

امروزه برق به شكل یك صنعت درآمده است و اصولاً صنعت برق را می توان از صنایع مهم و استراتژیک یك كشور برشمرد.

صنعت برق در كشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی سالیان دراز كه به بیش از 80 سال می رسد، همواره سیر صعودی خود را به دنبال داشته ا ست. در حال حاضر این صنعت از نظر ظرفیت نصب شده در بین خانواده ی جهانی برق مقام یازدهم را به خود اختصاص داده است.

هم اكنون ظرفیت نصب شده نیروگاهها در حدود 26600 مگاوات است كه در حدود 15 میلیون مشترك با مصرفی معادل 85 میلیارد كیلووات ساعت از آن بهره می برند. طبق آخرین آمار در شبكه ی برق كشور در حدود 7702 كیلومتر شبكه ی زمینی و در حدود 199045 كیلومتر شبكه هوایی فشار متوسط وجود دارد كه باعث گسترش پراكندگی توزیع نیروی برق در سطح كشور شده است.

حال باید تجلی این صنعت عظیم را در بخش توزیع این شبكه یافت. شركت های توزیع و برق مناطق مختلف كشور از بزرگترین ارگانهای صنعت برق می باشند. در حال حاضر در حدود %8/48 از نیروی انسانی شاغل در صنعت برق در شركت های توزیع مشغول به كار هستند و در حدود % 4/31 نیز در برق مناطق مشغول فعالیت هستند

پست های توزیع برق وظیفه دریافت انرژی از شبکه و پخش آن در نقاط مختلف مصرف را بر عهده دارند . بنابراین در طراحی واحداث اینگونه پست ها بایستی جنبه های مختلف از جمله گسترش شهری .مسائل اقتصادی و......مورد بررسی قرار گیرد .عوامل مکانی وزمانی موثر در کاربرد پست های توزیع می تواند متنوع باشد .بنابراین تهیه یک مرجع مناسب برای شرایط ونیازهای مختلف که بتوان بر اساس شرایط و امکانات موجود. پست مناسبی را طراحی کرد  لازم وضروری می باشد


آشنایی با امور برق شهرستان خوی

شرکت توزیع برق به عنوان پیمانکار شرکت برق وظیفه توزیع انرژی الکتریکی مورد نیاز مشترکین و تامین برق متقاضیان جدید را برابر مقررات وزارت نیرو و برق منطقه ای برعهده دارد.

اهداف شرکت توزیع عبارت است از:

الف – تامین برق مطمئن از طریق ارائه بموقع خدمات مستمر توزیع انرژی الکتریکی.

ب- ارائه بموقع خدمات برقراری انشعاب برق متقاضیان جدید.


پست 132 KV  شهرستان خوی که توسط دو ترانس 30 MVA  برق 132 KV  را به برق 20 KV  تبدیل می کند.

در این شهرستان از ترانسفورماتورهای 25-50-75-100-135-150-160-200-250-315-400 – 500 کیلو ولت آمپر استفاده شده است.

 

ساختمان اداره برق شامل قسمت های زیر می باشد:

مدیریت

بهره برداری

اتفاقات

حراست و بازرسی

طرح و نظارت

امور مشترکین

امور مالی وحسابداری

من به همراه سه کارآموز دیگر (یکی از آنها مقطع کارشناسی ودو تای دیگر مقطع کاردانی) در قسمت بهره برداری مشغول جمع آوری اطلاعات در زمینه پست های توزیع(هوایی-زمینی) بودیم.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:01 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک

گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک

گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک در 68 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات68
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی صنایع

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی در شرکت نایلکس و ظروف یکبار مصرف رویال پلاستیک در 68 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


فصل اول 

تاریخچه

 روند رشد رویال پلاست باز هم ادامه یافت ، بطوریكه در سال 1390 كارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش 5 دستگاه انتقال یافت .

امروز شركت تولیدی رویال پلاست با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امكانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است كه پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید .

د رشد رویال پلاست باز هم ادامه یافت ، بطوریكه در سال 1390 كارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش 5 دستگاه انتقال یافت .

امروز شركت تولیدی رویال پلاست با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امكانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است كه پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید


تولید نایلون وانواع نایلکس کیسه فریزر.زباله سلفون. ونایلون شرینگ وحبابدار شرکت رویال پلاست اولین وبزرگترین تولید نخ و گرانول وظروف یکبار مصرف فوم وترمو فرمینگ وهمچنین بازیافت پلاستیک (گرانول) با تکنولوژی روز اروپا با بهترین کیفیت تولید شما را در رسیدن به هدف نهایتان که همانا تولید بهینه .بالا وکیفیت بی رقیب میباشد رهنمون میسازد.

ماشین الات .دستگاه وخطوط تولید ظروف یکبار مصرف .نایلون ونایلکس.نخ طنابهای کشاورزی وصنعتی شرکت تهران صنعت با کیفیت وفرمولاسیون خاص ساخت قابل رقابت با ماشین الات اروپایی در ایران با توانایی تولیدمی کند. 

شرکت رویال پلاست ه تولیدنایلون ، نایلکس ، دوخت وبرش اتوماتیک ، دستگاهای تولید نخ حبابی وشیت ، خط کامل گرانول ساز وتولید گرانول وبازیافت لاستیک پلاستیک دستگاهای عریض نایلون از 2تا

16مترودستگاهای نایلون حبابدار ، دستگاه های تولید نایلون شیرینگ با تکنولوژی روز اروپا با بهترین کیفیت وگارانتی بالاتولیدمیکند دستگاه صفحه لمسی کنترل مرکزی - قابلیت افزایش و کاهش سرعت تمام خودکار دوخت و برش تمام اتوماتیک

- بدون نیاز به تغییر سرعت چرخ)

- برش کیسه های سبک و شیشه ای

- برداشت 90 درجه کیسه به روش گریپر – طرح استارلینگر

- ظرفیت تولید 30 الی 44 کیسه در دقیقه

ظرفیت در کیسه 90*60 از 38 الی 40 کیسه در دقیقه

- طول کاری : 50 الی 140 سانتیمتر

- عرض کاری از 30 الی 85 سانتیمتر

- دارای تغذیه چشمی حساس به رنگ (برش رول چاپ شده)

- دارای برش سرد برای برش کیسه های لمینتی

- دارای چرخ دوخت نیولانگ ژاپن DKN-3BP

- با تیغه برش گرم زیگزاگ - بدون نیاز به تعویض تا 10 سال

- با دو سنسور تشخیص پارگی نخ دوخت

- با شمارش اتوماتیک تعداد کیسه های تولیدی


- با دوخت یک لای لبه پایینی

- با طاقه بردار هیدرولیک برای قطر رول 140 سانتیمتر

-- برش گرم صاف برای کیسه های صادراتی (جانبی)

-- دولاکن ته کیسه طرح نیولانگ (جانبی

با توجه به افزایش حجم كاری و ظریفیت تولید ، دیگر یك كارگاه كوچك كفایت فعالیت و پاسخگویی به نیاز بازار را نمی داد ، از اینرو محل تولید به كارخانه ای درشهرک صنعتی تبدیل گردید


LDPE (Low مجموعه رویال پلاست در سال1387 و در همان فضای محدود با استفاده از یك دستگاه كوچك اكسترودر، جرقه تولید زده شد ، شور جوانی و اشتیاق به تولید از یكسو ، خلاقیت و مدیریت از سوی دیگر باعث گردید كه این شركت مسیر پیشرفت و ترقی را بدرستی طی نماید ، بطوریكه به تدریج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظریفیت تولید با افزایش چشمگیری مواجه شد.

روند رشد رویال پلاست باز هم ادامه یافت ، بطوریكه در سال 1390 كارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش 5 دستگاه انتقال یافت .

امروز شركت تولیدی رویال پلاست با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امكانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است كه پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید .


اما این حركت نیز نقطه آغازی بود برای جهشی دیگر.


این شركت در حال حاضر در وسعتی بیش از 20000 متر مربع و دارا بودن چند 5 دستگاه تولیدی و انواع دستگاههای بازیافت روز ومدرن دنیا ، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان می باشد.


فصل دوم

هدف از اجرای طرح

با توجه به آنچه که بیان شد و در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی نسبت به محرومیت زدایی ،هدف از ایجاد  شرکت تولید کفش و ظروف پلاستیکی عبارتند از :

1-مشارکت در تولید صنعتی ملی

2- کمک به برطرف کردن نیاز مردم به تولیدات پلاستیکی

3- ایجاد شغل برای نیروی جوان و بیکار منطقه

4- ایجاد درآمد با بوجود آمدن ارزش افزوده

5- تقویت دور نمای تولید  در حد مقدور .

 

تعریف محصول

محصول تولیدی عبارت است از انواع تولیدات پلاستیکی شامل کیف دستی پلاستیکی ، و انواع ظروف پلاستیکی خانگی و صنعتی که با تکیه بر مواد اولیه پی وی سی pvc پلی اتیلن وپلی پروپیلینیp.p  تزریقی و بادی ساخته میشوند

ظروف پلاستیکی خانگی از قبیل ظروف 4 لیتری (بانکه و دبه ) و چند لیتری ، پارچ، انواع تشتهای رختشویی خانگی و لگن ، کاسه و پشقاب پلاستیکی و ... در نظر هستند .

در رابطه با ظروف صنعتی کلیه ظروفی ( بانکه هایی که برای پر کردن روغن های صنعتی ، سرکه ، آبلیمو و انواع مواد غذایی ) که در کارخانجات مورد استفاده بسته بندی قرار می گیرد ، از محصولات تولیدی این واحد هستند.


مواد اولیه مورد نیاز طرح،از فرآورده های پتروشیمی بوده که عمدتاً عبارتند از:

پودر پی وی سی و روغن دی او پی،مواد پلی اتیلنی در انواع مختلف و مواد پلی پروپیلینی. اخیراً تمامی این مواد در داخل کشور و در واحد های آبادان ،اراک،


بررسی تکنولوژیهای مختلف و انتخاب تکنولوژی مناسب

امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فنون بالاخص در زمینه صنعت پتروشیمی و صنایع وابسته به آن ، ماشین آلات متنوعی در کارخانجات تولید محصولات پلاستیکی مشغول به کارند که بنا به نوع ظرفیت تولید قابل انتظار مشخصات فنی این دستگاهها متغییر می باشد در کارخانجاتی که ظرفیتهای تولید بسیار بالایی دارند ( خطوط تولید تمام اتوماتیک استفاده می شود گرچه این ماشین آلات گران قیمت بوده ولی در عوض دارای راندمان بالا و تولیدات مرغوب هستند به گونه ای که شاهد هستیم بعضی از کمپانی های صاحب نام توانسته اند به چنان ظرفیت وکیفیت تولید دست یابند که بازار های جهانی را در انحصار خود بگیرند با توجه به تجارب حاصله که توسط دست اندرکاران تولید داخلی بدست آمده است در واحد مورد بحث از ماشین آلات داخلی استفاده خواهد شد و عمدتاً از کار آنها رضایتی دارند از طریق امور مربوط به خرید وحمل آنها و هم چنین خدمات پس از فروش

وتعمیرات مربوطه به آسانی صورت می پذیرد .

از سوی دیگر ظرفیت شرکت آنقدر زیاد نیست که نیازی به استفاده از خطوط  تمام اتوماتیک خارجی که دارای قیمت های گزافی می باشد .


 

ب-4-مشخصات ماشین آلات و تجهیزات بخش تولید

امروزه دستگاههای مجهز پیشرفته ای جهت تولید نایلکس وجود دارد به سبب گرانی قیمت این دستگاهها در خط تولید مورد بحث از یک دستگاه و یک دستگاه نیمه اتوماتیک استفاده می شود . سعی شده که ماشین آلات خط تولید حتی الامکان از داخل کشور تهیه گردد ، زیرا از یک طرف امروزه در زمینه ماشین آلات پلاستیک سازندگان داخلی توانمند و صاحب نامی وجود دارد که دستگاههای آنها در مقایسه با انواع خارجی از کیفیت قابل توجهی برخوردار است واز سوی دیگر
.

این مطلب نه بدان معنی است که عدم استفاده از ماشین آلات مدرن را از دیدگاه فنی و اقتصادی دچار مشکل خواهد کرد بلکه انتخاب ماشین آلات گران واتومات با راندمان تولید زیاد درزمانی  توجیه دارد که دستگاههای دستی و نیمه اتومات  قدرت تولید ظرفیت اسمی طرح را نداشته  باشد و با تولید قطعات صنعتی دقت بسیار بالایی را طلب نماید .

دستگاههای مستقر در خط تولید بایستی توانایی تولید ظرفیت هایی را که در قسمت تولیدات وظرفیت تولیدی بدانها اشاره شد ، را داشته باشند و یا به عبارتی ماشین الات  بایستی متناسب با نوع تولیدات و ظرفیت آنها بوده و نمی توانند دستگاههای مخصوص برای تولید ظروف پلاستیکی خانگی و صنعتی استفاده کرد به علاوه قالبهای هر یک از تولیدات مخصوص به خود آن تولید می باشند وبرای هر قطعه جدید باید قالب مخصوص آن ساخته شود که در این طرح ما از دستگاههایی استفاده نموده ایم که متناسب با سرمایه و ظرفیت تولیدی ما می باشد .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:01 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت

پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت

پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت در 34 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات34
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی شبکه های گرید و امنیت در 34 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


فناوری‌ Grid - انقلابی در فناوری اطلاعات كه به ‌وعده‌های اینترنت عمل می‌كند!

Grid computing چیست ؟

انواع Grid

اهمیت Grid Computing

ابزار قدرتمند Globus 


نگاهی به‌اجزای Grid

اجزای تشكیل دهنده grid عبارتند از:

- رابط كاربر

- اجزای امنیت‌

- مدیریت كنترل كار سیستم (Workload management)

 - زمانبند (Scheduler)

 - مدیریت اطلاعات (Data Management)

 - مدیریت منابع (Resource management)


Grid از دید برنامه نویسان

از دید برنامه‌نویسان، Grid از سازمان‌های مجازی‌ای تشكیل شده است كه از پروتكل‌های مخصوصی برای ارتباط با هم استفاده می‌كنند. این پروتكل‌ها به ‌استفاده‌كنندگان Grid و برنامه‌ها اجازه می‌دهند سرویس‌های خود را در محیطی كنترل شده و امن اجرا كنند. این سازمان‌های مجازی می‌توانند یك كامپیوتر شخصی، سروری قدرتمند یا كامپیوترهای متصل به‌ شبكه باشند كه از آن جا كه پروتكل یكسانی دارند، می‌توانند با هم متصل باشند و از منابع یكدیگر استفاده نمایند.

گروه جهانی Grid با ارائه معماری باز سرویس‌های Grid یا Open Grid Services Architecture) OGSA) و جمعآوری استانداردهای باز، مانند زبان تعریف سرویس‌های وب یا Web Services Description Language) WSDL) توانسته است استانداردی آسان و در عین حال دقیق برای سیستم‌های Grid تعریف كند. از آن گذشته، OGSA از تجربیات به‌ دست آمده از پروژه‌های بزرگی مانند Globus نیز بهره‌مند است nتصویر مربوطه


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 11:01 ] [ مارال ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 صفحه بعد