دانلود گزارش كارآموزی کامپیوتر در کافی نت کتابخانه امام خمینی

گزارش كارآموزی کامپیوتر در کافی نت کتابخانه امام خمینی

گزارش كارآموزی کامپیوتر در کافی نت کتابخانه امام خمینی در 45 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات45
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات

توضیحات کامل

گزارش كارآموزی کامپیوتر در کافی نت کتابخانه امام خمینی در 45 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 


پیشگفتار :


فعالیت اجرایی در شرکت خدمات رایانه ای افق سیستم  در استان ................. هرچند که در مدت زمان بسیار کوتلاهی انجام شد ، اما آشنایی با فعالیت های لازم و اجرایی در یک شرکت در بازار کار و همچنین آشنایی با تعمیر و نگهداری سیستم های رایانه ای هم به لحاظ نرم افزاری و هم به لحاظ سخت افزاری دوره ای سرشار از اطلاعات و نکات فنی را برای ما برای ورود به بازار کار فراهم نمود .

فصل اول
 معرفی کافی نت کتابخانه امام خمینی1- نام و نوع شرکت :
مرکز اینترنت کتابخانه امام خمینی (ره)

2- سال تاسیس :
این مرکز  در تاریخ 29/8/1383 تحت شماره 20116 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی استان.............. به ثبت رسیده است.

3- موضوع شرکت :
فعالیت شرکت طبق مفاد اساسنامه ، در زمینه های مختلف رایانه ای در زیر شاخه های نرم افزاری و سخت افزاری ، شبکه های رایانه ای ، سیستم های مبتنی بر داده ها میباشد ، انجام انواع خدمات سخت افزاری و نرم افزاری ، اجرا و پشتیبانی شبکه های رایانه ای در ارگانها و نهادها ، ارائه بسته های نرم افزاری خاص بر اساس نیاز نهاد و یا ارگان مورد نظر .

4- نوع فعالیت :
بخشی از تجربیات این کافی نت را میتوان بشرح زیر خلاصه نمود :
- تعمیر و فروش انواع سیستم های سخت افزاری و همچنین ارائه نرم افزار های حسابداری و حسابرسی
- طراحی و پیاده سازی نرم افزار جامع زرگری
- اجرای شبکه های داخلی برای چندین ارگان در استان .....................
- پشتیبانی شبکه ها

5- عضویت ها :
-عضو انجمن صنفی شرکتهای رایانه ای
-عضو انجمن صنفی اتحادیه شرکت های تعاونی کامپیوتر در استان ...................
-عضو انجمن شرکت های IT سیستم های بیسیم در استان .................... .

6- سازمان و تشکیلات :
هسته مرکزی کافی نت کتابخانه امام خمینی  از 3 نفر پرسنل فنی , اجرایی , اداری و خدماتی تشکیل شده است که تعداد حدود چهار نفر در دفتر مرکزی به عملیات ستادی اشتغال دارند و بقیه حسب مورد بعنوان هسته مرکزی در سایت های اجرایی فعال می باشند..

فصل دوم
تعمیر و نگهداری و پشتیبانی شبکه محلی


فصل دوم – شبکه های محلی :
پیشگفتار :
اساسا یک شبکه کامپیوتری شامل دو یا بیش از دو کامپیوتر وابزارهای جانبی مثل چاپگرها، اسکنرها ومانند اینها هستند که بطور مستقیم بمنظور استفاده مشترک از سخت افزار ونرم افزار، منابع اطلاعاتی ابزارهای متصل ایجاده شده است توجه داشته باشید که به تمامی تجهیزات سخت افزاری ونرم افزاری موجود در شبکه منبع1(Source) گویند.
در این تشریک مساعی با توجه به نوع پیکربندی کامپیوتر ، هر کامپیوتر کاربر می تواند در آن واحد منابع خود را اعم از ابزارها وداده ها با کامپیوترهای دیگر همزمان بهره ببرد.


فصل سوم  
اینترنت و روش های اتصال

مقدمه :
اینترنت و دسترسی به آن، به بخش لازم و جدایی‌ناپذیر زندگی و كار میلیون‌ها نفر از ساكنان جهان بدل شده است. كار روی اینترنت، تفریح روی اینترنت و حتی زندگی روی اینترنت! خواسته خیل عظیمی از جوانان هر كشور را تشكیل می‌دهد. امروزه، یكی از معیارهای پیشرفت یا عقب‌ماندگی هر كشور عملاً تعداد مشتركان اینترنتی آن است. از طرف دیگر، دسترسی سنتی به اینترنت از طریق خطوط كُند و عذاب‌آور تلفنی، دیگر جوابگوی بسیاری از انتظارات كاربران نیست. بنابراین در عمل ملاك و معیار سازگاری هر جامعه با فضای مجازی اینترنتی، به میزان گستردگی دسترسی پرسرعت یا به زبان فنی‌تر باندپهن ‌(Broadband Access) مربوط می‌شود. اینترنت پرسرعت نه تنها برای پاسخگویی به نیاز روزافزون كاربران معرفی شده است، بلكه خود به صورت بستری برای ارائه انواع و اقسام خدمات ارتباطی همچون تلفن اینترنتی (VoIP)، تلویزیون اینترنتی (IPTV) و مانند آن‌ها به‌كار گرفته می‌شود. اولین و مهم‌ترین انتخاب هر شركت فراهم‌كننده خدمات دسترسی پرسرعت به اینترنت (موسوم به PAP)، معماری شبكه دسترسی است كه البته بخش فیزیكی آن (توپولوژی، فواصل كابل‌ها، و وجود یا عدم وجود فیبرنوری) معمولاًً تحت كنترل و اراده این شركت‌ها نیست (مگر آن‌كه خود آن‌ها شركت‌های مخابرات تلفنی باشند). بنابراین آنچه در حوزه كنترل این شركت‌ها می‌ماند، گزینش صحیح پروتكل‌های ارتباطی همچون DHCP ،L2TP ،PPPoA ،PPPoE است كه در ادامه با نقاط قوت و ضعف هر یك از آن‌ها آشنا می شویم.
در صنعت خدمات مخابراتی و ارتباطی، شركت‌های كهنه كار تلفن با اتكا به میلیون‌ها كیلومتر كابل، فیبر و بسترهای آماده و فراهمِ خود از طرفی و شركت‌های نوظهور با اتكا به فناوری و روش‌های نوین از طرف دیگر، پا به  این عرصه گذاشته‌اند تا به رقابت بپردازند و از این خوان پرنعمت سهمی نصیب خود كنند. در ایران نیز، در چند سال اخیر شاهد حضور شركت‌های فراهم كننده خدمات دسترسی (PAP) هستیم كه البته به دلایل بسیاری كه از حوصله این نوشتار خارج است، هنوز نتوانسته‌اند نیازهای روزافزون جمعیت جوان و تحصیلكرده كشور را پاسخ گویند.
از دیدگاه فنی، مودم‌های ADSL یكی از مناسب‌ترین گزینه‌های ایجاد دسترسی به اینترنت پرسرعت در سراسر جهان محسوب می‌شوند و در مركز ثقل تجارت شركت‌های فراهم‌كننده خدمات دسترسی قرار دارند. البته به كارگیری این مودم‌ها بدون چالش‌ نیز نیست. برای مثال، مشكلات ارائه خدمات در ابعاد كلان، هزینه‌های نصب كه با توجه به لزوم اعزام متخصصان به محل سكونت یا كار كاربران افزایش می‌یابد، حفظ امنیت و جلوگیری از استفاده‌های غیرمجاز، برخی از این مشكلات به حساب میآیند.

نتیجه گیری :
در طول دوره کارآموزی در کافی نت کتابخانه امام خمینی (ره) با اطلاعاتی فنی و  تجاربی ارزشمند آشنا شدم ، فعالیت در یک کافی نت فنی فعال  و کارآمد و همچنین آشنایی از نزدیک با فعالیت های اجرایی یک کافی نت  که در تمامی شاخه ها فعالیت می کند د و همچنین آشنایی با  نگهداری و پشتیبانی شبکه  محلی در شرکتها و سازمانها  و همچنین سیستم های نرم افزاری موجود در کافی نت تجارب مفیدی را برای ما در جهت ورود به بازار کار مهیا نمود.


 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:27 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی ECU و فرمان و سیستم تعلیق خودرو پژو در نمایندگی ایران خودرو در استان قزوین

گزارش کارآموزی ECU و فرمان و سیستم تعلیق خودرو پژو در نمایندگی ایران خودرو در استان قزوین

گزارش کارآموزی ECU و فرمان و سیستم تعلیق خودرو پژو در نمایندگی ایران خودرو در استان قزوین در 52 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات52
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی مکانیک

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی ECU  و فرمان و سیستم تعلیق خودرو پژو در نمایندگی ایران خودرو در استان قزوین  در 52 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

پیشگفتار :

 


در طول دوره کارآموزی در نمایندگی ایران خودرو در استان قزوین با انواع و اقسام اطلاعات و آموخته های گوناگون در زمینه های مختلف تعمیر و تعویض قطعات خودرو های شرکت ایران خودرو آشنا شدم ، به بررسی روش های مختلف تعمیرات و دستگاههای موجود در کارگاه پرداختم ، فعالیت در این دوره هر چند که در دوره ای بسیار کوتاه صورت گرفت ولی دارای اطلاعات و آموخته های فراوانی بود که در طول این گزارش به اختصار به استحضار جنابعالی خواهم رساند .


فصل اول  
 معرفی نمایندگی مجاز ایران خودرو
 


نام و نوع شرکت :
نام شرکت :
نمایندگی ایران خودرو   
نوع شرکت :
نمایندگی

معرفی شرکت :
این مرکز یکی از نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش شرکت خودرو سازی ایران خودرو در استان قزوین میباشد که با در اختیار داشتن کادری مجرب و توانایی فروش و خدمات پس از فروش کلیه محصولات تولیدی شرکت ایران خودرو در استان قزوین فعالیت می کند .

هدف تاسیس :
ارائه خدمات به مشتریان و خودرو های تولیدی گروه خودرو سازی ایران خودرو

فصل دوم
ECU  و فرمان و سیستم تعلیق خودرو پژو


پیشگفتار :
سیستم فرمان انواع گوناگونی دارد از جمله سیستم فرمان مکانیکی(دنده شانه ای و پینیون)،هیدرولیکی والکتریکی که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

مقدمه ای بر سیستم فرمان
امروزه پیشرفت های علمی و فنی در تمام زمینه ها تحقق یافته و این امر شامل صنایع خودرو سازی و صنایع وابسته نیز شده است.یکی از این صنایع و اجزای وابسته،قسمت فرمان خودرو است که وظیفه ی خطیر هدایت خودرو از طریق آن انجام می شود.
برای تغییر مسیر خودرو از سیستم فرمان استفاده می شود.لذا مجموعه ی تشکیل دهنده ی این سیستم نقش مهمی در خودرو به عهده دارد.معمول ترین این سیستم ها،سیستم دنده شانه ای و پینیون است،به طوری که پینیون حرکت دورانی داشته و دنده شانه ای حرکت خطی انجام می دهد.در این حال پینیون حرکت دورانی غربیلک فرمان را به دنده شانه ای انتقال داده،دنده شانه ای نیزحرکت خطی را از طریق مفصل ها به چرخ های خودرو انتقال می دهد.

سیر تکامل سیستم فرمان
یکی از پارامتر های موثر در انتخاب نوع خودرو در کشورهای توسعه یافته،راحتی چرخش غربیلک فرمان خودرو می باشد.این موضوع سازندگان خودرو را بر آن داشته است که جهت تسهیل در چرخش فرمان و به تبع آن کاهش خستگی راننده و همچنین افزایش ایمنی با فراهم کردن کنترل بهتر در جاده های خشن، یک سیستم هیدرولیکی به قسمت مکانیکی اضافه نمایند.معمولا این سیستم جانبی به صورت کمکی عمل می نماید. یعنی وظیفه ی اصلی همچنان به عهده ی قسمت مکانیکی است معمولا اجزای زیر به قسمت مکانیکی فرمان اضافه می شوند تا هیدرولیکی گردد:
پمپ هیدرولیک با مخزن روغن و چرخ تسمه
شیرهای کنترل
لوله های رابط
سیلندر
تسمه
خودروهای سمند،پژو(شامل 206،405،پارس) ،دوو،زانتیا و ماکسیما دارای فرمان هیدرولیک هستند.

فصل سوم
سوخت رسانی الکترونیکی

سیستم سوخت رسانی الکترونیکی خودرو:
مقدمه :
یكی از روشهای مناسب جهت سالم سازی محیط زیست در جهان ، كاهش گازهای آلاینده متصاعد شده از موتورها می‌باشد كه در نسل جدید خودروها توسط جایگزین كردن سیستم سوخت‌ رسانی انژكتوری الكترونیكی بجای سیستم كاربراتوری ، گام مهمی در این جهت برداشته شده است .

مهمترین دلیل برای انتخاب این سیستم عبارت است از :
1-  بالارفتن راندمان حرارتی و افزایش قدرت حجمی
2-     توزیع یكنواخت سوخت در كلیه سیلندرها
3-     گشتاور بالا در دورهای پایین
4-     عدم نیاز به ذخیره بنزین در مانیفولد ورودی
5-     كاهش مصرف سوخت
6-     كاركرد بهتر در هوای سرد
7-     كاهش گازهای آلاینده خروجی
8-     تنظیم دور آرام  (800- 850  RPM   )
9-     عدم نیاز به گرم كردن مانیفولد هوا

یكی دیگر از دلایل جایگزین سیستم انژكتوری به جای كاربراتوری بهبود كاركرد و افزایش بازدهی و توان اتومبیل می‌باشد .

مهمترین هدف سیستم كنترل الكترونیكی موتور ، اعمال تنظیم دقیق بر روی دو عامل می‌باشد:
1-    كنترل نسبت سوخت به هوا
2-    كنترل زمان بندی جرقه
امروزه سیستمهای الكترونیكی تزریق سوخت با وجود گران بودن به عنوان بهترین راه حل مورد استفاده قرار گرفته‌اند . در مورد پراید انژكتوری مورد بحث در كشور ما ، روش اندازه منیفولد (MAP  ) با كمك سنسور هوا (  ATS) می‌باشد .

  مزایای خودروی انژكتوری نسبت به خودری كاربراتوری:
1-    كاهش ناگهانی قدرت در سر پیچهای تند در خودروی كاربراتوری :
هر تغییری در جهت حركت خودرو باعث وارد آمدن نیروی گریز از مركز به آن می‌شود و این نیرو به تمام قسمتهای خودرو وارد می‌گردد كه از جمله این قسمتها پیاله سوخت است . پیچهای تند تمایل دارن كه سوخت را در پیاله سوخت در دیواره به سمت بالا بیاورند . بنا بر این با بالا برن شناور مانع دریافت سوخت بیشتر شده و افت قدرت ایجاد می‌گردد . این مشكل به دلیل عدم وجود كاربراتور در خودروی انژكتوری ، وجود ندارد .


2-    عدم توزیع یكنواخت سوخت در سیلندر ها :
پس از اختلاط سوخت و هوا در كاربراتور ، مخلوط حاصله به صورت موجی حركت می‌كند كه باعث تغییر در سرعت جریان می‌گردد و این تغییر برای هریك از دهانه‌های ورودی هوا متفاوت می‌باشد و این تفاوت علت اصلی عدم توضیع سوخت یكنواخت در سیلندرها می‌باشد و بعضی از سیلندرها با سوخت غنی‌تر نسبت به دیگران پر می‌شود ، بنا بر این به جهت كامل پر شدن دیگر سیلندرها مجبوریم سوخت را مقداری غنی‌تر در نظر بگیریم و این موضوع یكی از علل افزایش مصرف سوخت و آلودگی هوا می‌باشد .

نتیجه گیری :
در این دوره در نمایندگی ایدران خودرو با انواع و اقسام سیستم های فرمان در خودرو های مختلف آشنا شدم و به بررسی و مقایسه آنها پرداختم و مزایا و معایب هر کدام را جداگانه مورد ارزیابی قرار دادم ، همچنین با سیستم های سوخت رسانی در خودرو های ایران خودرو مانند پژو 206 و پژو 405 و پژو پارس پرداختم و سعی کردم تا سیستم های این سه خودرو را با یکدیگر مقایسه و ارزیابی کنم ، با ساختار کلی سیستم انژکتور آشنا شدم و دلیل لزوم استفاده از آن را مورد بررسی قرار دادم ، این گزارش خلاصه ای بود از آموخته های من در طول دوره که به اختصار به استحضار جنابعالی رساندم ، امیدوارم این گزارش مورد پسند شما استاد گرامی قرار گیرد .


 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:27 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با سیستم های برق خودرو در نمایندگی فروش و خدمات شرکت ایران خودرو

گزارش کارآموزی آشنایی با سیستم های برق خودرو در نمایندگی فروش و خدمات شرکت ایران خودرو

گزارش کارآموزی آشنایی با سیستم های برق خودرو در نمایندگی فروش و خدمات شرکت ایران خودرو در 62 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات62
حجم1 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی مکانیک

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی آشنایی با سیستم های برق خودرو در نمایندگی فروش و خدمات شرکت ایران خودرو در 62 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

پیشگفتار :


اینجانب دوره کارآموزی خود را در نمایندگی ایران خودرو در استان قزوین طی کردم ، در طول این دوره با انواع و اقسام خودرو های تولیدی شرکت ایران خودرو و ویژگی های هر یک از آنها آشنا شدم ، با انواع و اقسام معایب و روش های برطرف کردن آنها  آشنا شدم ، با انواع و اقسام سیستم های برق خودرو در خودرو های پرشیا و 206 آشنا شدم و به بررسی آنها پرداختم ، این گزارش چکیده ای است از آموخته های اینجانب در طول دوره کارآموزی که به استحضار شما استاد گرامی می رسانم .فصل اول
معرفی نمایندگی مجاز ایران خودرو
نام و نوع شرکت :
نام شرکت :
نمایندگی ایران خودرو

نوع شرکت :
نمایندگی

معرفی شرکت :
این مرکز یکی از نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش شرکت خودرو سازی ایران خودرو در استان قزوین میباشد که با در اختیار داشتن کادری مجرب و توانایی فروش و خدمات پس از فروش کلیه محصولات تولیدی شرکت ایران خودرو در استان قزوین فعالیت می کند .

هدف تاسیس :
ارائه خدمات به مشتریان و خودرو های تولیدی گروه خودرو سازی ایران خودرو

فصل دوم
گیربکس خودرو های اتوماتیکمقدمه :
در سال ۱۹۳۸ کرایسلر کلاچ هیدرولیکی را تولید نمود که با وجود آن در حالی که جعبه دنده می‌توانست در وضعیت درگیری باشد موتور با دور آرام به کار خود ادامه می داد و با این طرح گام موفقیت آمیزی در ابداع جعبه دنده های نیمه اتوماتیک برداشته شد و بدین لحاظ کرایسلر مشهور گردید . جعبه دنده های نیمه اتوماتیکی که طراحی گردید به نام های مختلف در تجارت شناخته شد و در طراحی های بعد به جای کلاچ هیدرولیکی مبدل گشتاور هیدرولیکی جایگزین شد و به نام های کرایسلر تورک – درایو و پلی موث هیدرایو نامیده شد. مشاهده می شود که در آنها به منظور تعویض دنده‌ها هنوز از یک کلاچ پایی استفاده شده است . در سال ۱۹۴۰ کارخانه جنرال موتور جعبه دنده هیدراماتیک را برای اولین بار در اتومبیل اولدزموبیل به کار برد. طراحی این طراحی اولین کاربرد کلاچ‌های هیدرولیکی را در ترکیب جعبه دنده ۴ دنده ای مشخص کرد و جعبه دنده اتوماتیک نامیده شد که در آن مجموعه خورشیدی جلو و عقب برای وضعیت خلاص و دنده های جلو به کار برده شد و در دنده عقب مجموعه خورشیدی جلو نسبت دور کاهنده‌ای ( افزایش گشتاور ) دارد و مجموعه خورشید عقب مسیر قدرت را عکس نمود و همچنین نسبت دور دنده عقب را بیشتر کاهش می دهد . ( افزایش گشتاور را بیشتر افزایش می دهد . ) در سال ۱۹۴۸ بیوک جعبه دنده داینافلو را ارائه داد و اولین اتومبیلی بود که در آن موفق شده بودند جعبه دنده اتوماتیک را با مبدل گشتاور هیدرولیکی به کار برند که با استفاده از مجموعه خورشیدی حرکت مستقیم دنده یک و دنده عقب را شامل می شد و اهرم تعویض دنده جعبه دنده را به محور خروجی مبدل گشتاور بدون دنده های اضافی مربوط می سازد . ضریب ماکزیمم در مبدل گشتاور ۱ : ۲۵/۲ و نسبت دنده در دنده یک ۱ : ۸۲/۱ می باشد که دارای کشش عالی در سربالایی‌ها بوده و حالت ترمز موتوری در سرازیری‌ها را نیز دارا می باشد کاربرد عمومی جعبه دنده‌های اتوماتیک که ناشی از رشد صنعتی بوده است . جعبه دنده های اتوماتیک فورد ترکیبی است از یک مبدل گشتاور ۳ عنصری و یک سیستم مجموعه خورشیدی که شامل ۳ دنده جلو ( ۳ سرعته ) و یک دنده عقب می باشد . ضریب ماکزیمم مبدل گشتاور آن برابر ۱: ۱/۲ می باشد . مسیر حرکت از مبدل گشتاور شروع می شود و دارای نسبت دنده متوسط ( دنده دو ) ۱ : ۴۸/۱ ( افزایش گشتاور کم ) با تعویض دنده به طور خودکار بوده و همچنین دارای نسبت دنده یک ۱ : ۴۴/۲ ( افزایش گشتاور زیاد ) که برای عبور در سر بالایی ها و حالت ترمز موتوری در سرازیریها می‌باشد طراحی شده است. کرایسلر دارای جعبه دنده اتوماتیک دو سرعته به نام پاور فلایت می‌باشد که دارای یک مبدل گشتاور ۳ عنصری ( توربین پمپ استاتور ) و دو مجموعه خورشیدی با نسبت دنده هایی به منظور درگیری دنده یک دنده عقب و دنده مستقیم می باشد . هنگام حرکت مسیر قدرت از مبدل گشتاور که دارای ضریب ماکزیمم گشتاوری ۱ : ۷/۲ است شروع می شود و در دنده یک نسبت دنده ۱ : ۲۷/۱ می‌باشد که به طور خودکار در دنده مستقیم قرار می گیرد . ( در دنده مستقیم نسبت دنده ۱ : ۱ است و در صورت لزوم نسبت مبدل گشتاور اعمال می گردد . ) این جعبه دنده نیز توسط اهرم تعویض دنده به طور دستی در دنده یک ( برای حرکت در سربالایی و سرازیری ) قرار می گیرد .
طرح جدید جعبه دنده اتوماتیک اولتراماتیک مربوط به اتومبیل پاکارد نشان می دهد که دارای مبدل گشتاور ۴ عنصری و یک مجموعه دنده‌های خورشیدی است که مشابه جعبه دنده داینافلوی بیوک می باشد و قادر است تا وضعیت‌های دنده مستقیم دنده یک و دنده عقب را درگیر نماید . مسیر قدرت مانند جعبه دنده داینافلو در حرکت به جلو از مبدل گشتاور شروع شده و بدون کمک دنده‌های اضافی به محور خروجی منتقل می‌گردد . مبدل گشتاور آن دارای یک کلاچ اصطکاکی برای وضعیت دنده مستقیم می باشد که به طور خودکار عمل می کند و در سایر وضعیت ها کلاچ اصطکاکی مبدل گشتاور قطع می باشد که مبدل می تواند حد اکثر نسبت گشتاوری ۱ : ۴/۲ را منتقل نماید . نسبت در دنده یک ۱ : ۸۲/۱ می باشد که جعبه دنده به وسیله اهرم تعویض دنده می تواند در این وضعیت برای عبور در سر بالایی و سرازیری قرار گیرد .
جعبه دنده های اتوماتیک استودبکر که به وسیله بورگ – وارنر ارائه گردید دارای مبدل گشتاور ۳ عنصری با یک کلاچ حرکت مستقیم و دو مجموعه خورشیدی که ۳ دنده جلو و یک دنده عقب می باشد طراحی گردیده است . حداکثر ضریب افزایشی مبدل گشتاور ۱ : ۱۵/۲ است که دارای وضعیت دنده متوسط دنده مستقیم دنده یک و دنده عقب می باشد و نسبت دنده ها عبارتند از دنده یک ۱ :۳۱/۲ دنده دو ۱: ۴۳/۱ و دنده سه ۱ : ۱ برای حرکت در سر بالایی و سرازیری با دنده یک توسط توضیحات بعدا گفته خواهد شد. تا سال ۱۹۵۵ طراحی جعبه دنده‌های اتوماتیک کامل گردید و از آن تاریخ به بعد با اتخاذ تصمیم مشترک و استاندارد اکثر کارخانجات آن را به کار بردند به طوری که امروزه بیش از ۹۰ درصد اتومبیل‌های امروزی آمریکایی مجهز به جعبه دنده های اتوماتیک می باشند . جعبه دنده اتوماتیک اولترا ماتیک مربوط به اتومبیل پاکارد مسیر قدرت در آن و در جعبه دنده اتوماتیک پاورگلاید و سایر جعبه دنده‌های اتوماتیک ۲ سرعته یکسان می باشد . شرح این که چگونه یک جعبه دنده اتوماتیک کار می‌کند باید گفت که یک داستان هیجان انگیزی است به وسیله مختصر نگاهی به اصول مقدماتی و اساسی طرز کار آنها می توان فهمید که جعبه دنده های اتوماتیک چه طور کار می کنند و این بسیار ساده است زیرا تمام تعویض های خودکار با استفاده از اصول اولیه طراحی شده‌اند و به طور کلی دارای یک مبدل گشتاور هیدرولیکی و یک مجموعه خورشیدی با نسبت دنده های مختلف می باشند که به وسیله یک سیستم کنترل هیدرولیکی به طور خودکار تعویض دنده ها را انجام می دهد .
ترکیب مبدل گشتاور هیدرولیکی و مجموعه دنده‌های خورشیدی رایج در تعدادی از جعبه دنده های اتوماتیک هم خانواده مانند جعبه دنده‌های تورک فلایت ( کرایسلر ) کروئیز ماتیک ( فورد ) و هیدرا ماتیک ( جنرال موتور ) به کار برده شده است . یکی از بزرگترین مزیت های جعبه دنده‌های اتوماتیک این است که به طور خودکار دنده ها را تعویض می نماید و وظایف راننده را کاهش می‌دهد و در نتیجه او مجبور نخواهد بود که در تعویض دنده ها مهارت خاص رانندگی را دارا باشد و متناسب با مقاومت مسیر که بستگی به وزن سرعت و موقعیت اتومبیل دارد به طور خودکار در مواقع لزوم تعویض دنده ها انجام می گردد . در جعبه دنده های معمولی بر اثر سرعت بیش از حد معمول و یا عدم ایجاد هماهنگی بین سرعت چرخ دنده ها هنگام درگیر شدن توسط یک راننده غیر ماهر باعث استهلاک سریع قطعات خواهد گردید . در صورتی که در جعبه دنده‌های اتوماتیک راننده به یک اهرم تغییر وضعیت دنده ها و پدال گاز احتیاج دارد .

فصل سوم
دیفرانسیل و سیستم های تعلیق خودرومقدمه :
اگر اتومبیل همیشه بر روی خط راست حرکت می کرد و احتیاجی به پیچیدن نبود لزومی نداشت از دیفرانسیل استفاده کنیم و انتقال نیرو می توانست به شکل های مختلف انجام گیرد .
در سر پیچ ها و جاده های ناهموار (یا وقتی که چرخ ها در گِل یا برف گیر می کند ) چرخ های سمت چپ و سمت راست اتومبیل مسافت های متفاوتی را طی می کند . اگر این چنین نبود یعنی چرخ ها دوران مساوی داشتند یکی از چرخ ها ( چرخی که مسافت کمتری را طی می کند ) در روی جاده سر می خورد تا هماهنگی لازم در چرخ ها ایجاد شود که در این حالت خطرات و خسارت های زیاد به اتومبیل وارد می شد مانند سائیدگی لاستیک ها افزایش می یابد و در سرعت های زیاد خطر انحراف اتومبیل زیاد است . برای رهایی از دست چنین مشکلاتی نیاز به مکانیزم است که بتواند دوران چرخ ها متناسب با مسیری را که طی می کند تنظیم کند این مکانیزم دیفرانسیل خواهد بود .
قسمت های یک دیفرانسیل ساده :دنده پنیون ،دنده کرانویل ، هوزینگ ، دنده های هرز گرد ، دنده های پولوس

وظایف دیفرانسیل :
1- تقلیل سرعت 2- تغییر جهت نیرو ( جزء در خودرو های که موتور شان به صورت عرضی قرار دارد ) 3- تقسیم نیرو بر چرخ ها  4- تنظیم دور در سر پیچ ها ( دور زدن در سر پیچ ها )

1- تقلیل سرعت :
برای ازدیاد کشش اتومبیل ، دیفرانسیل بایستی گشتاور زیادی را به چرخ ها انتقال نماید مثلاً دور موتور های بنزینی در حدود 6000  RPM و دور موتور های مسابقه در حدود 750RPM چنین دور قبل از انتقال به چرخ ها باید به اندازه ای لازم تقلیل یابد . تقلیل موجود در دیفرانسیل به وسیله پینیون و کرانویل صورت می گیرد ، چنانچه اگر تعداد دنده های پنیون و کرانویل را مساوی انتخاب کنیم هیچ تغییر کوپلی در این قسمت نخواهیم داشت . ولی شرایط ایجاد می کند توان منتقله به چرخ ها دارای سرعت کم و نیروی زیاد باشد به نسبتی که بخواهیم سرعت در دیفرانسیل کم شود بایستی تعداد دندانه های کرانویل نسبت به پنیون را بزرگتر انتخاب نماییم برا ی مثال : دیفرانسیل فولکس واگن 1200 را در نظر می گیریم که تعداد دندانه های چرخ دنده های پنیون و کرانویل به ترتیب 8 و 35 می باشد .

نتیجه گیری :
در طول این دوره همانگونه که در طول فصول این گزارش مشاهده نمودید در قسمت های مختلف این کارگاه تعمیر و فروش فعالیت کرده ام و آموخته هایم در زمینه های مختلف میباشد که در این گزارش سعی کردم که آنها را به صورت مختصر و مفید ارائه دهم ، دوره کارآموزی هر چن که در بازه زمانی بسیار کوتاهی صورت گرفت ولی فواید و تجارب ارزنده ای را در بر داشت که شاید این اطلاعات و تجاب را در هیچ دوره آکادمیکی نتوان کسب کرد ، این گزارش خلاصه ای است از آموخته های اینجانب که به استحضار جنابعالی می رسانم ، امید است که مورد رضایت شما استاد گرامی واقع گردد .


 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:27 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش كارآموزی مراحل حسابداری پیمانكاری

گزارش كارآموزی مراحل حسابداری پیمانكاری

گزارش كارآموزی مراحل حسابداری پیمانكاری در 94 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات94
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش كارآموزی مراحل حسابداری پیمانكاری در 94 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

 

فهرست مطالب

 

فصل اول : عملیات پیمانكاری :

 • اركان اصلی عملیات پیمانكاری
 • انواع قرارداد های پیمانكاری
 • مراحل اجرای طرح و انجام عملیات پیمانكاری
 • مطالعات مقدماتی یا اولیه طرح
 • ارجاع كار به پیمانكار
 • انعقاد قرار داد با پیمانكار
 • اجرای كار ( شروع عملیات )
 • خاتمه كار
 • سازمان بر اساس وظایف ( سازمان كار كروی )

فصل دوم : حساب های شركت پیمانكاری ایران بتون ساز

دارائی های جاری

 • بانك و صندوق
 • تخواه گردان ها
 • حساب های دریافتنی
 • حساب ذخیرة مطالبات مشكوك الوصول
 • اسناد دریافتنی
 • پیش پرداخت ها
 • سپرده حسن انجام كار

درارئیهای ثابت :

 • دارائیهای ثابت مشهود
 • داراییهای ثابت نا مشهود

بدهی های جاری :

 • حسابهای پرداختنی
 • اسناد پرداختنی
 • پیش دریافت ها

بدهی های بلند مدت 

 • سرمایه
 • در آمدها
 • هزینه ها
 • حساب پیمان
 • حساب كار گواهی شده

 

فصل سوم : روش های تداول حسابداری پیمانكاری

 • روش كار تكمیل شده
 • روش درصد پیشرفت كار
 • ذخیرة لازم برای زیان های قابل پیش بینی
 • دعاوی و تغیرات ناشی از قراردادهای پیمانكاری
 • تعیین سود پیمان تكمیل شده
 • انتقال سود و بستن حساب پیمان تكمیل شده
 • محاسبة صود پیمان نا تمام
 • نحوة محاسبه و پرداخت دستمزد كارگران و سرپرستان كارگاه
 • نحوه محاسبات استحلاك تموال ، ماشین آلات و تجهیزات .

فصل چهارم : مالیات پیمانكاری

 • مالیات مقملوع
 • مالیات بر در آمد پیمانكاری
 • در آ‚د مشحول مالیات پیمانكاری
 • مالیات موسسات پیمانكاری
 • شركت های سهامی
 • نحوة نگهدای حساب های مالیاتی
 • پیش پرداخت مالیات
 • مالیات قطعی پیمان ها
 • ذخیرة مالیات بر در آمد

فصل پنجم : گزارش های مالی

 • ترازنامه
 • جدول بهای تمام شدة‌كار در جریان ساخت
 • گزارش های عملیاتی
 • گزارش پیشرفت كار
 • صورت حساب صودو زیان
 • تراز آزمایشی

 


 

خلاصه ای از نكات مهم پروژه به شرح زیر می باشد

 1. مراحل انجام عملیات پیمانكاری
 2. حسابهای شركت پیمانكاری
 3. روش های متداول حسابداری پیمانكاری
 4. مالیات پیمانكاری
 5. گزارش های مالی
 6. صورت مسئلة پیمانكاری

 

پیشگفتار :

تدوین مطالبی دربارة نحوة حسابداری انواع فعالیت های اقتصادی از یك سو ، بر دانش پیشرفته و امروزین حسابداری متكی و از سوی دیگر ، با شرایط خاص ، عرف تجاری و قوانین حاكم بر فعالیت های اقتصادی در ایران منطبق باشد یكی از زمینه های ضروری پژوهشی است كه می تواند كاربرد روش های پیچیدة حسابداری را آسان  ساخته و در عین حال خدمات حسابداری در سطوح مختلف را كارآمدتر نماید علاوه بر این ، پژوهش هایی از این دست ، امكانات گسترش ، رواج و فراگیری ، اصول و ضوابط حرفه ای را افزایش داده و كار حسابداری واحدهای تجاری را در مجموع بهبود می بخشد امروزه مؤسسات عمومی و خصوصی اجرای عملیاتی نظیر : راه سازی سد سازی احداث ساختمان تاسیسات كشتی سازی هواپیما سازی و ساخت قطعات پیچیده وسایل و تجهیزات را با انعقاد پیمان به مؤسسات پیمانكاری واگذار می كنند .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:27 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش كارآموزی كاردانی معماری در تعاونی مسكن مهر

گزارش كارآموزی كاردانی معماری در تعاونی مسكن مهر

گزارش كارآموزی كاردانی معماری در تعاونی مسكن مهر در 32 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات32
حجم2 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش كارآموزی كاردانی معماری در تعاونی مسكن مهر در 32 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc.

 

فهرست مطالب

عنوان

صفحه

موقعیت ، قدمت و تاریخچه شهرستان بندر ماهشهر

4

تاریخچه  مسكن مهر

5

فصل اول

 

آشنایی با مكان كاراموز

5

تاریخچه سازمان

5

نمودار سازمانی و تشكیلات

5

شرح مختصری از فرایند تولید

6

فصل دوم

 

ارزیابی سنجشهای مرتبط

6

بررسی شرح وظایف كاراموز

6

امور جاری در دست اقدام

6

برنامه های آینده

6

تكنیكهای بكار رفته توسط كاراموز

7

شرایط و مختصات تعاونی

8

اهداف تعاونی

9

مدت فعالیت تعاونی

10

شرایط عضویت تعاونی

13

شرایط هیئت مدیره

14

شرایط بازرس

19

مقررات مالی

21

كلیات

22

شرایط قرارداد

25

شرایط صورت وضعیتها

26

رعایت موازین و ظوابط فنی

27

مقررات مختلف

30

 

 طرح مسكن مهر

 


تعریف طرح مسکن مهر حق بهره برداری از زمین برای ساخت مسکن کوچک با متوسط زیر بنای هر واحد در حدود 75 متر مربع به ‏منظور کاهش و حذف هزینه زمین از قیمت تمام شده ساختمان برای انطباق با توان مالی خانوارهای کم در آمد و میان در آمد در ‏قالب اجاره 99 ساله زمین بر عهده طرح مسکن مهر است در این طرح متقاضیان مالک اعیانی واحد مسکونی می شوند و نقل وانتقال ‏به صورت اعیانی بلامانع است .‏
اهداف تعاونی تعاونی مسکن مهر مانند سایر تعاونی ها ‘ تشکل های حقوقی هستند که ترویج و تحکیم مشارکت همکاری و تعاون ‏عمومی ‘ تامین مسکن اعضاء و کمک به تحقق عدالت اجتماعی را دنبال می کنند . ‏
باتوجه بهاینکه اساس هر تعاونی اعضاء آن هستند تعاونی مسکن مهر خدمت به انسانهای شریف و بهبود وضعیت اقتصادی و ‏اجتماعی آنان را مد نظر دارد . نظارت حق قانونی اعضاء است به شرط آنکه تمامی وظایف و مسئولیتهایی را که در حدود قانون و ‏مقررات پذیرفته اند عمل کنند.‏
    واجدین شرایط طرح مسکن مهر متقاضیان ثبت نام شده در قالب طرح مذکور پالایش و سازماندهی می شوند . گفتنی است به ‏منظور برقراری عدالت پالایش در تمامی مراحل وجود داشته و در هر لحظه ثابت شود .
دوره مشارکت مدنی در زمان تسویه قرارداد دوره مذکور و یارانه دوره فروش اقساطی به صورت یکجا محاسبه و از بدهی متقاضی کسر ‏می شود . از دیگر شرایط پرداخت این تسهیلات علاوه بر اینکه زمین واگذاری شده از سوی نهاد زیربط به عنوان وثیقه نزد بانک توثیق می ‏شود ‘ انعقاد قرارداد اعطای تسهیلات احداث پروژه و پرداخت مراحل آن پس از پایان عملیات آماده سازی پروژه و پس از اجرای کامل ‏فونداسیون صورت خواهد گرفت . سقف فردی تسهیلات برای آماده سازی اراضی نیز حداکثر 15 میلیون ریال است .

فصل اول

آشنای كلی با مكان كار آموزی

این مكانی كه من به عنوان كارآموزی مشغول به كار شدم یك اداره خصوصی كه متشكل از تعدادی تعاونی میباشند كه هدف اصلی آن خانه دار شدن عده ای از همشهریانمان می باشد و این ارگان خصوصی زیر نظر اداره تعاون و مسكن وشهرسازی میباشد ونیز دارای دو شعبه میباشد كه یك شعبه آن شكل اداری دارد واقع در شهر میباشد كه وظیفه آن انجام امور اداری میباشد
شعبه دوم آن محل كه محل اجرایی پروژه میباشد كه واقع در بیرون شهر میباشد .
1 تاریخچه سازمان
این تعاونی ها در دی ماه سال 1386 با حضور عده ای از اعضایی كه هدف انها خانه دار شدن می باشد شروع  شد..
این تعاونی ها با حضور مدیر عامل ،رئیس هیئت مدیره ،منشی هیئت مدیره و ناظران به رسمیت رسید كه این اشخصا برخاسته از دل همین اعضا اولیه میباشند.
وكار فیزیكی این تعاونی ها از سال 87 با آماده سازی زمین ها شروع شد و پایان كار آنها از سال 90 تا 91 می باشد.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:26 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش كارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری

گزارش كارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری

گزارش كارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری در 50 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات50
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش كارآموزی حسابداری حسابهای مالی در شهرداری در 50 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فهرست مطالب

فصل اول : آشنایی کلی با شهرداری
نمودار سازمانیشهرداری   
پیشگفتار    
مقدمه تاریخچه    
شرح وظایف شهردار    
مدیر اداری مالی    
نمونه وظایف و مسئولیتها    
مسئول خدمات اداری مالی    
وظایف و مسئولیتها    
مسئول خدمات مالی    
شهر سازی : عملکرد    
خدمات شهری    
وظایف و مسئولیت    
کارشناس روابط عمومی    
نمونه وظایف و مسئولیتها    
فصل دوم : امور مالی شهرداری
چارت امور مالی   
امور مالی    
بخشی از آیین نامه ی مالی شهرداری    
بودجه    
درآمد ها    
لیست حقوق و دستمزد    
روشهای کنترل : چرخه ی حقوق و دستمزد    
حسابدار    
وظایف و مسئولیتها    
وظایف مسئولیتهای : کارپرداز    
مبادله ی حسابداری    
فصل سوم : فعالیتهای تخصصی
بستانکاران    
صورت مغایرتها    
تابلو درآمد ها    
هزینه های عمرانی (پیمانکار)    
صورت وضعیت پیمانکاران    
علی الحساب پرداختی    
سپرده : (یا استرداد موقت )   
اصلاح بودجه    
تنخواه گردان (کارپرداز)    
صورت جلسه تحویل چک    
مناقصه    
کارشناس روابط عمومی    
نمونه وظایف و مسئولیتها    
چرخه ی فروش درآمد ها و دریافت ها    
ارسال کالا/ ارائه خدمات    
صدورصورت حساب    
 
روش های کنترل چرخه ی دارایی های ثابت    
درخواست خرید ایجاد و دارایی های ثابت    
خرید ایجاد دارایی های ثابت و ثبت آن    
     نتیجه گیری و پیشنهادات    


 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:26 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT

گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT

گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات27
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیمهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT در شرکت ذوب آهن بخش IT در 27 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

چکیده

این گزارش مربوط به گزارش کارآموزی من در شرکت ذوب آهن اصفهان می باشد.و دارای چهار فصل و هر فصل نیز دارای چندین بخش می باشد. فصل اول، آشنایی با مکان کارآموزی می باشد و دارای دو بخش تاریخچه ذوب آهن و سازمان و تشکیلات می باشد که تشکیلات سازمان نیز نمودار سازمانی ذوب آهن، انواع بخش ها، تولیدات، فعالیت های انجام شده و... را نشان می دهد. بخش های این سازمان شامل بخش های آلگومراسیون و مواد اولیه، بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی، بخش کوره بلند، بخش فولاد سازی، بخش مهندسی نورد و طرح توازن است که هر یک از این بخش ها خود دارای قسمت هایی می باشد. این کارخانه دارای بخش فناوری اطلاعاتITنیز می باشد که جزء بخش اداری سازمان بشمار می رود که کارآموزی من در همین مکان بود.  فصل دوم، در مورد ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز است که شامل موقعیت رشته کارآموزی و بررسی شرح وظایف کارآموز می باشد.فصل سوم، آموخته ها و نتایج را نشان می دهد و شامل شرح بازدیدهای انجام شده، دورههای آموزشی و شرح فعالیت های تئوری و عملی کارآموز می باشد. شرح بازدید در مورد بازدید از اتاق سرور است که در آن تجهیزات و علت وجود این اتاق را در این بخش به اختصار توضیح خواهم داد. آموزش ERP آموزشی تئوری است که در این دوره آموختم که شامل این است که چگونه ایجاد شده و کاربردش چیست. فعالیت تئوری که در این دوره انجام دادم تحقیق در مورد UPS می باشد که هم در الکترونیک و هم در آی تی کاربرد دارد و در اتاق سرور هم از آن استفاده می شود. فعالیت های عملی که انجام دادم یا در واقع آموختم شامل طراحی وبلاگ شخصی، کار با نرم افزار Front pageو طراحی سایت با این نرم افزار، نصب سیستم عامل ویندوز و کار با نرم افزار ERP بود و به علت محرمانه بودن اطلاعات وارد شده در این نرم افزار اجازه ی یادداشت برداری از مراحل کار با آن داده نشد.نتیجه گیری و پیشنهادات نیز در فصل چهارم نشان داده شده است. و در انتهای این گزارش فرم های پیشرفت کارآموزی، پایان دوره کارآموزی و فرم ارزیابی نهایی کارآموزی قرار گرفته است. دوره کارآموزی من به گونه ای بود که پس از هر هفته، فعالیت هایی که انجام می دادم را در فرم شماره یک که گزارش فعالیت های هفتگی است یادداشت می کردم.

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:26 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در شرکت گز سکه بخش حسابداری

گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در شرکت گز سکه بخش حسابداری

گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در شرکت گز سکه بخش حسابداری در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات35
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی حسابداری تولید قنادی در  شرکت گز سکه بخش حسابداری در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فهرست مطالب

فصل اول : آشنایی  با  مکان  کار آموزی
1.تاریخچه  گز سکه
2.سازمان  و  تشکیلات
2ـ 1 . بخش   انبار
2ـ 2 . بخش   تولید
2ـ 3 . بخش  مقض شویی
2- 4 . بخش  حسابداری  
2- 5 . بخش  مدیریت
2- 6 . بخش  خرید
2- 7 . بخش  فروش و بازاریابی
2- 8. بخش  کارگزینی و اداری
فصل دوم :  ارزیابی  بخشهای  مرتبط  با رشته  عملی  کارآموز
1 .  موقعیت  رشته  کارآموزی
2 .  بررسی  شرح  وظایف
فصل  سوم :  آموخته ها  و نتایج
1 . شرح  بازدید
2 . شرح دوره های آموزشی
3 . شرح فعالیت های تئوری
4 . شرح  فعالیت های عملی
فصل  چهارم :  نتیجه گیری  و  پیشنهادات


چکیده  :


این گزارش مربوط به گزارش کار آموزی من در شرکت گز سکه اصفهان می باشد. ودارای چار فصل- وهر فصل  نیز دارای چندین بخش می باشد. فصل اول ، آشنایی با مکان کار آموزی می باشد و دارای دو بخش تاریخچه گز سکه وسازمان و تشکیلات میباشد. که تشکیلات سازمان  نیز نمودار سازمانی گزسکه ، انواع بخش ها، تولیدات ، فعالیت های انجام شده و . . .  را نشان  می دهد. بخش های این سازمان شامل بخش های انبار ، بخش تولید ، بخش خرید ،بخش  فروش و بازاریابی ، بخش کارگزینی و اداری ، بخش مدیریت ، بخش حسابداری فروش، و همچنین  حسابدارخزانه ، بخش مدیر مالی ،بخش مقض شویی است .
این شرکت دارای بخش حسابداری نیز می باشد که جزء بخش اداری  سازمان بشمار می رود که کار آموزی من درهمین مکان بود. فصل دوم : درمورد ارزیابی  بخش های مرتبط با رشته های عملی کار آموزی است که  شامل  موقعیت  رشته  کار آموزی و بررسی شرح وظایف  کار آموز می باشد.
فصل سوم : آموخته ها و نتایج  را نشان  میدهد وشامل شرح بازدید های  انجام شده ، دوره های  آموزشی و شرح  فعالیت های تئوری  وعملی  کار آموز می باشد .
شرح بازدید  درمورد بازدید از اتاق حسابداری است  که در آن  اسناد و مدارک  مختلف  وعلت  وجود این اتاق  را در این  بخش به اختصار  توضیح  خواهم  داد.
آموزش برنامه حسابداری  ، برنامه "همکاران سیستم " بود.  تقریبا  با  اصول  اولیه  برنامه  آشنا شدم  و در این  دوره آموختم  که  شامل  این است  که  چگونه  ایجاد شده  و کاربردش  چیست .
فعالیت  تئوری  که  در این  دوره  انجام دادم تحقیق درمورد  "همکاران سیستم" می باشد که  در تمام بخشهای شرکت  از جمله خرید و بازاریابی فروش ، انبارداری ، کارگزینی و. . . نیز کاربرد دارد و در بخش  تولید هم از آن استفاده می شود. فعالیت های عملی که انجام دادم  یا در واقع  آموختم  شامل  : شروع به مرور اسناد ثبت شده حسابداری  شروع به  آموزش برنامه  حسابداری  آن  شرکت شدم  در ابتدا شروع به مرور اسناد  ثبت شده  پرسنل حسابداری ، بعد  از آشنایی  کامل  با برنامه  حسابداری  به  ثبت  اسناد  حسابداری   پرداختم ، در ابتدا  اسناد فروش  و  دریافتی ها  مشغول  شدم  و بعد از تسلط  بیشتر به  ثبت حسابهای  واریزی  بانکها و مغایرت گیری  بانکها  و همچنین در کنار آن  بایگانی اسناد و مدارک ،و  مشغول به  ثبت  اسناد  متفرقه  و . . . پرداختم . حتی گزارشگیری  اسناد دریافتنی  ومغایرت  گیری  بانکها  و کنترل کردن  پاس چک ها  بود و به علت  محرمانه  بودن  اطلاعات وارد شده  در این برنامه  اجازه ی  یادداشت برداری از مراحل  کار با  آن  داده  نشد .
نتیجه گیری  و پیشنهادات  نیز در  فصل  چهارم  نشان داده شده  است . و در انتهای  این  گزارش  فرم های  پیشرفت  کارآموزی ، پایان  دوره  کارآموزی  و فرم  ارزیابی نهایی  کار آموزی  قرار گرفته  است .
دوره  کار آموزی من به گونه ای  بود که پس از  هرهفته ، فعالیت هایی که انجام  می دادم  را در فرم  شماره  یک  که  گزارش  فعالیت های  هفتگی است  یادداشت  می کردم .
فصل   اول :   آشنایی  با   مکان   کار آموزی
1 .  تاریخچه   گز سکه

گز سکه  یک   بزینس  خانوادگی  بوده  است   که  عقبه  آن  به  قنادی  آذربایجانی   می رسد  که  در  سال  1331  توسط  شادروان  حاج  عباسعلی  گوهریان   تأسیس  شد. حدود  سال 1341 ،  ایشان اقدام  به تولید  و  عرضه  محصول  گز  با  برند  «  گز سکه  »  نمودند  وتا  اواسط  دهه  شصت  این  روند  ادامه  داشت . در  سال 68  وبا  فوت  حاج  عباسعلی  پسر آن  مرحوم  (دکتر  محمد  گوهریان)  که  از  قضا  دانش  آموخته  اقتصاد  هم بودم ، متصدی  اداره  امور  این  کسب و  کار شد. تقریبا  دهه هفتاد  را  صرف  بدست  آوردن   استاندارد ها  و  مستند سازی  امور  نمودند  و  در سال 79  توانستند  به  اولین  استاندارد ها  که  برپایه  ایزو  9001  تدوین  شده  بود   دست  یابند  سپس  در دهه 80  تمرکزشان  را  بر مبحث  های  آموزشی  و پژوهشی  گذاشتند .  از سال 83  اقدام به  ایجاد  یک  دانشگاه  ، مستند سازی  و ترویج  آن  نمودند و  در سال 84 ،  با تأسیس  یک مرکز  پژوهشی  در  شهرک  تحقیقاتی  گام  دیگری  در راستای  اهداف  پژوهشی  مجموعه  برداشتند  که  این  روند  تا به امروز  ادامه دارد .
آنها از سال 90 تا کنون ، مدلEFQMکه مدل  تعالی  سازی اروپاست  را پیاده  می کنند . در جایزه ملی  کیفیت  که  مدت سه سال  است  بر اساس  همین  مُدل  اجرا  میشود ، اشتهار  به  کیفیت  یک  ستاره  دارند که  اگر همین گونه  پیش  روند ، تا سه  سال  دیگر  وارد  سطح  تندیس  خواهند  شد  که  در آن مدل  کسب و کار اجتماعی  مطرح  است .  چهارمین  دهه  حیات  شرکت  گز سکه  ، آغاز  برداشتن  گام های  نو  بود. اگر چه  پس  از در گذشت  مؤسس  شرکت  گز سکه   درسال 69 ، مدیریت  جدید  به  این  فکر افتاده بود که  اعتبار و نیکنامی  گذشتگان  وسرمایه  اجتماعی  به جا مانده  را دست  مایه  گسترش  فعالیت های  تولیدی  کند ، اما در  این  زمینه   با  احتیاط  گام برداشت .  نخستین  مطالعات  توسعه  شرکت  در دهه   کلید خورد.  در یک  ارزیابی  شتاب  زده  تا در سال 1392 میتوان گفت  پروژه  توسعه   گزسکه   کامیاب  بوده  است . اگرچه   این  شرکت  توانسته  جایگاه   سابق  خود  در بازار  را  به  عنوان   یکی از  با کیفیت  ترین  برندهای  گز حفظ  کند  و  در عین  حال  اُفق های  جدیدی  را  پیش  روی  خود بگشاید. نخستین  گام  تحول  و توسعه  شرکت  با  استقرار یک  مدیریت  علمی  و روزآمد  برداشته  شد. مدیریت  گزسکه  امروز سبک  رهبری  ترغیبی  و مشارکتی  را برای  نیل  به  اهداف  خود  پی  میگیرد.  فهم  مدیریت  جدید  از اقتضائات   حضور  قدرتمند  در بازار  یکی از مهمترین  عوامل  تاثیر گذار بوده  است. به  عنوان  مثال  گز سکه   این نکته  را به فراست  دریافت   که  تنها   تولید  با  کیفیت   نیست که عرضه  قدرتمند محصول  را تضمین  می کند، بلکه  به  همین  اندازه   که  کیفیت  مؤثر  است ،ارائه   دل نشین  و  جذاب  محصول  و بسته بندی   های  چشم نواز  ومتفاوت   نیز  تاثیر گذار  خواهد  بود. اما  در کنار  کارهای  کلان صورت  گرفته  این ها را  باید  قدم های  کوچک   دانست .


 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:26 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی تربیت بدنی

گزارش کارآموزی تربیت بدنی

گزارش کارآموزی تربیت بدنی در 112 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات112
حجم4 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیحسابداری

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی تربیت بدنی در 112 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

مقدمه‌ای :

تربیت بدنی و ورزش ، هم از دیدگاه تاریخ و هم از دیدگاه فرهنگ، به این دلیل که با ملل مختلف جهان سروکار دارد جالب و شایان توجه است  از دیدگاه تاریخ و با تحقیق در ادوار گذشته می توان فهمید که کدام ورزش در کدامین سرزمین شکل گرفته است و چگونه به کشورهای دیگر راه یافته است و سیر تحول و تعالی آن چگونه بوده است، مثلا" می‌توان فهمید که ورزش چوگان که یک ورزش باستانی است ابتدا به چین و ژاپن و سپس به یکی از ایالت هند که در مرز برمه قرار دارد راه یافته و از آنجا به تبت و از همان طریق، به اروپا و آمریکا کشانده شده است . یا اینکه گاوبازی که ورزش متداول اسپانیایی‌ها است آنطور که از لوحه‌های سنگی یافت شده و در حفاری‌های هندوستان بر می‌آید حدود 3000سال قبل در این سرزمین رایج بوده و 1000 سال پس از آن به جزیره (کرت) در یونان راه یافته و از آنجا به دشتهای سرسبز ناحیه شمالی یونان کشیده شده و 500 سال بعد ، در شهر رم متداول شده و امروز در اسپانیا و در میان قبایل باسک رایج است و نیز می‌توان دریافت که تربیت بدنی و ورزش در آغاز جنبه اساطیری داشته جنبه رمانتیک و گاهی حماسی نیز دارد ، همواره به صورت یک پدیده تربیتی مطرح بوده است .

جالب تر این است که بسیاری از نوشته ها و نقوش مانده از روزگار باستان نشان می‌هند که انسان از آغاز خلقت میل به مبارزه با قدرت های برتر با خود را داشته یعنی از همان زمان که نیروهای طبیعت را شناخته، برای هر یک خدایی را متصور شده و الگو قرار داده است مثل آپولو و هرمس در یونان و …. حماسه سرایانی چون فردوسی از سرزمین خودمان، هومر بایرون و گوته از سرزمینهای دیگر از همین سرچشمه زلال به دنیای سرشار از هیجان و شور حماسه راه یافته و به حماسه سرایی پرداخته اند . فراتر از حماسه و افسانه، واقعیت های مملوس تاریخی در زمینه تربیت بدنی و ورزش است که به عنوان یک پدیده اجتماعی، با فرهنگ و آداب و سنن جوامع مختلف درآمیخته و همگام و همراه مردم هر زمان بنا به ضرورت ها و نیازها، پدیده های علم و تکنولوژی را دریافته و به آن پیوند خورده است .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:25 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش

گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش

گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش در 54 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات54
حجم7 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیگزارش کارآموزی

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی در شرکت بازرسی پارت گستر جوش در 54 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

 

آشنایی با مکان کار آموزی:

 

اینجانب ناصراسحق زاده باغ عبّاس دانشجوی دانش پژوهان به شماره دانشجویی:9071003درتابستان92در شرکت بازرسی پارت گسترجوش واحدکارآموزی ام راگذراندم.

دارای مدرک تست ذرات مغناطیسی level ll بوده  ام .ابتدابایکی ازبچّه های دانشگاه به نام مهدی حاجی زاده که همشهریم است درخصوص کارآموزی درمشهدصحبت کردم که ایشان این شرکت رامعرفی کرده اند که قبلا درآنجامشغول بوده اند.

تاریخچه شرکت:

 

این شرکت در (25/3/1390) تاسیس  شده و تا به الان مشغول به کار می باشد

هم اکنون درزمینه های مختلف ازقبیل بازرسی تست های مخرب وغیرمخرب وبخش های عمرانی ومعماری وهمچنینwps,pqr ونیز مشاور دهی مشغول به کاراست به شماره ثبتی44902 می باشد.

 

معرفی شركت بازرسی شرکت پارت گسترجوش

 

این شركت با در اختیار داشتن كارشناسان مجرب در تخصصهای مختلف با مدرك LEVEL II در خصوص بازرسی فنی و نیز تستهای غیر مخرب از معتبرترین مراكز N.D.T  جهان نظیر A.S.N.T و همچنین با بهره گیری از تكنسینهای ماهر و مجرب در زمینه بازرسی فنی و انجام آزمایشهای غیر مخرب (مخازن ذخیره و تحت فشار , سازه های فلزی , خطوط لوله,دیگهای بخار,قطعات ریخته گری و آهنگری ) و آزمایشهای مخرب و خدمات كوانتومتری و همچنین آزمایشهای متالوگرافی ,قادر است با استفاده از استانداردهای معتبر جهانی و با توسعه سخت افزاری و نرم افزاری و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات به صورت مجموعه ای مقتدر سرویس دهی نماید.

با توجه به امكانات سخت افزاری و با داشتن تجهیزات بازرسی پیشرفته این شركت قادر است ضمن انجام بازرسی نسبت به ارائه روش مطابق با استانداردهای جهانی جهت آموزش در زمینه های مختلف , خدمات لازم را ارائه نماید.

نمودار سازمانی:

ما باآاقای مهندس احمدی خواه در مورد نمودار سازمان صحبت کردیم  و ایشان به ما گفتند که ما در یک سال اول  حسابداری داشتیم که برای شرکت نمودار رسم می کردند بعد از عوض شدن حساب دار شرکت  به دلایلی در حال حاضر شرکت نمودار سازمانی ندارد.

معرفی قسمت های مختلف:                                                   

 1. خط مشی شرکت
 2. زمینه های کاری
 3. آموزش
 4. سازمان شرکت
 5. لیست تجهیزات
 6. سوابق اجرایی
 7. مشخصات پرسنل اصلی  شرکت

1. خط مشی شرکت

مدیریت شرکت اعتقاد دارد تحقق مناسب رسالت فوق در راستای ارتقای سطح رضایتمشتریان و سایر طرفهای ذینفع، مستلزم بهره‌مندی از سیستمهای مدیریتی می‌باشد. به همین منظور و با توجه به نقش کیفیت در مجموعه فعالیتهای شرکت، اهداف کلان خودرا به شرح زیر اعلام می‌ دارد:

 1. شناسایی، نظام‌مند نمودن فعالیت‌ها و مستند نمودن روش‌های انجام کار
 2. ارتقاء خدمات بازرسی و بهبود کیفیت خدمات و طرح‌های در دست اجرا
 3. بهبود مستمر فعالیت‌ها و فرآیندها با بکارگیری رویکردهای تعیین شده در استانداردهای مرتبط
 4. ارزش نهادن به زمان و وقت شناسی در انجام فعالیتها و تعهدات و پاس داشتن حقوق ووقت کارفرما
 5. شفاف و قانونمند عمل کردن در تعامل با طرف‌های قرارداد و درستکاری و بی طرفی در انجام وظایف محوله
 6. مطالعه و اجرای پروژه‌ها با توجه به استانداردهای مدیریت پروژه و باتاکید بر کاهش زمان اجرای پروژه‌ها و تحقق کیفیت براساس استانداردها وخدمات فنی موردنظر
 7. ارتقای سطح دانش و مهارت و توسعه قابلیت‌های منابع انسانی موردنیاز شرکت

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 16:25 ] [ مارال ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 صفحه بعد