دانلود پروژه کارآفرینی طرح مرغداری

پروژه کارآفرینی طرح مرغداری

پروژه کارآفرینی طرح مرغداری در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات35
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی طرح مرغداری در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فعالیتها در زمینه مرغداری:

طراحی و کنترل شرایط محیطی داخل سالنهای مرغداری رابطه مستقیم با رشد و نمو طیور و عملکرد مزرعه دارد. بنابراین استفاده و بکارگیری سیستم های طراحی شده مناسب برای مزارع از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
 

یکی از نکات کلیدی مهم در مرغداری ها گرماست. اصولا ایجاد یک شرایط مناسب گرمایی در طول دوره رشد جوجه و یا مرغ باعث افزایش عملکرد و کاهش استرس در جوجه ها می شود. گرمای بوجود آمده میبایست توزیع یکنواختی در طول سالن داشته باشد تا در هر نقطه سالن جوجه ها بتوانند از شرایط گرمایی مطلوبی برخوردار باشند. عدم توزیع یکنواخت گرما در طول سالن باعث ایجاد استرس در جوجه ها و افزایش مرگ و میر آنها می شود. شرکت آساد صنعت با همکاری شرکت سیستما ایتالیا اقدام به بکارگیری و استفاده از       روش های نوین گرمایش در دنیا نموده است که در زیر توضیح داده میشود.


 

سیستم گرمایش تابشی Radiation Tupes

ساختار فنی و تجهیزات :

سیستم گرمایش تابشی الگویی هوشمندانه از گرما دهی خورشید به زمین در فضای بسته است. این سیستم دارای یک مشعل گازسوز یا گازوئیل سوز در ابتدای لوله و یک فن در انتهای آن است. هوای ورودی به مشعل از محیط بیرون از سالن گرفته شده و گازهای حاصل از احتراق توسط فن به بیرون هدایت می شود. در این سیستم از اکسیژن داخل سالن برای ایجاد گرما استفاده نشده و نیازی به گرم کردن هوای سالن نیز نمی باشد. گرما به صورت تابشی نظیر تابش خورشید توسط یک صفحه بازتاب به نقاط مورد نیاز در کف سالن تابیده می شود.


در این سیستم توزیع دما در طول مدول کاملا یکنواخت بوده و دمای مورد نظر نیز توسط یک ترموستات مرکزی کنترل می شود. در سالن های با طول زیاد با نصب مشعل های اضافه در طول مدول می توان به اختلاف دمای کم در حدود 1-2 درجه سلسیوس دست یافت. همچنین با نصب چند مشعل گرم کردن موضعی در هر بخش از سالن نیز امکان پذیر می باشد. از مهمترین مزیت های این سیستم امکان تغییر ارتفاع مدول تابش همزمان با رشد جوجه می باشد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:12 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی كارخانه تولید ظروف تفلون

پروژه کارآفرینی كارخانه تولید ظروف تفلون

پروژه کارآفرینی كارخانه تولید ظروف تفلون در 42 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات42
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی كارخانه تولید ظروف تفلون در 42 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

 

4ـ1 تامین مواد اولیه

منطقه ـ درصد داخلی  75 درصد و خارجی 75 درصد

(منشا بر حسب قیمت)

5ـ1 تعداد  كاركنان

مدیریت   (یا مهندس ) :  7 نفر

پوستر  تولیدی (تكنسین 7 نفر كارگر 24 نفر)

كل پرسنل واحد : 3 8 نفر

6 ـ1 تاسیسات زیربنائی

توان برق kw : فرآیند  تاسیسات ، اضطراری

كل توان برق مورد نیاز : 200 كیلو وات 

كیفیت و میزان  مصرف روزانه آب : 12 متر مكعب 

نوع و مقدار مصرف روزانه سوخت فرآیند : 220 لیتر گازوئیل

نتایج و چگونگی رفع آلودگی محیط زیست : در روز 20 لیتر بنزین فاضلاب انسانی و  صنعتی (سپتینگ تانك)

7ـ1 دستگاههای و  تجهیزات خط تولید

بیان كلی امكان تهیه داخلی و یا خارجی حداكثر در پانزده كلعه

بخش تامین داخلی هزار ریال 124000 هزار ریال

بخش ارزبدی دلار   000/52 دلار

 

 

ردیف              موضوعات                 

8 ـ 1  زمین و ساختمانها

مساحت زمین 5000 متر مربع

سطح زیربنا (متر مربع سالن تولید 870 انبارها 510 متر مربع )

تاسیسات 50 كل ساختمان 1750 متر مربع

9 ـ 1 سرمایه گذاری

دارائیهای ثابت  : 33451 هزار ریال‌94380 دلار

سرمایه در گردش : 120970 هزار ریال و 116140 دلار

كل سرمایه گذاری  580992 هزار ریال‌( در دلار ، ریال)

سرمایه گذاری 232397 هزار ریال

وام بلند مدت : 234683 هزار ریال 113912 هزار ریال‌

10 ـ 1 قیمت تمام شده

 (ارزش اولیه برای تولید هر یك از محصولات به تفكیك هزینه های ریالی و ارزی)

كل هزینه های ثابت تولید : هزار ریال‌ 445465 دلار 235230

قیمت تمام شده   واحد  هر یك از محصولات به تفكیك بر حسب ریال‌(هردلار)

158/1 دلار  2591 ریال‌   (قیمت  تمام شده هر كیلوگرم ریال)

11 ـ 1 قیمت عمده  فروشی

قیمت فروش مشابه داخلی هر یك از محصولات بر حسب ریال به واحد سنجش  4500 ریال  (قیمت  كاملاً مشابه خارجی هر  یك از محصولات بر حسب  دلار به واحد سنجش)

 

 

ردیف              موضوعات                 

12 ـ 1 شاخصهای اقتصادی

سود ویژه در ظرفیت نهائی   128627  هزار ریال‌

ارزش افزوده 254152 ریال‌

نقطه سربسر 43%‌  درصد نرخ بازده داخلی ـ درصد سهم   منابع داخلی 82% درصد

برگشت 8/2 ریال

سرمایه گذاری سرانه 10293 هزار ریال‌

صرفه جوئی  (با درآمد روزانه) ارزی دلار


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:12 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی كارخانه تولید آرد

پروژه کارآفرینی كارخانه تولید آرد

پروژه کارآفرینی كارخانه تولید آرد در 63 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات63
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی كارخانه تولید آرد در 63 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فهرست مطالب                                 

فصل اول

مقدمه

فصل دوم

كلیات و شناخت طرح

زمین كارخانه

تأسیسات كارخانه

آب مصرفی كارخانه

ماشین آلات و تجهیزات

سرمایه در گردش

فصل سوم

مراحل خط تولید

فصل چهارم

آشنایی با ماشین آلات كارخانه

فصل پنجم

اطلاعات مالی و حسابداری

 

 

فصل اول

مقدمه

گندم یكی از مهمترین مصولات كشاورزی جهان و تأمین كننده نیاز غذایی افراد بسیاری در كشورهای جهان می باشد . در جهانی گندم و انرژی دو كالای استراتژیك می باشند نقش سیاسی اقتصادی این غله در معاملات و معادلات جهانی بسیار محسوس می باشد و بوسیله برتری كشورهائی است كه كشاورزی مدرن و زمین های قابل كشت مناسب دارند .

حال در صورت تورم جهانی و یا افزایش نهاده های مرتبط با گندم ، قیمت گندم افزایش می یابد و این افزایش مستقیماً در جوامعی كه برنامه غذایی آنها بیشتر از نان تشكیل شده تأثیر می گذارد . بخصوص اگر درآمدهای یك جامعه پایین باشد (عمدتاً كشورهای فقیر و جهان سوم) زیرا كه وابستگی تغذیه ای به نان ارتباط مستقیمی با درآمد خانوارها و یا در سطح بالاتر با درآمدهای یك كشور دارد . خلاصه اگر آن كشور مانند كشور ما به آرد و نان یارانه اختصاص دهد و از عمده ترین كشورهای وارد كننده گندم باشد .

در ایران 90% از مجموع یارانه های پرداختنی دولت در بخش های مختلف اقتصادی به آرد و نان تعلق می گیرد با این وجود كشورمان بعد از فراسنه دومین مصرف كننده نان در جهان می باشد . و میزان مصرف سرانه نان هر ایرانی 105 كیلوگرم برآورد شده است . هر چند كه مطابق تصویب شورای اقتصاد در طول هشت سال یارانه نان حذف خواهد شد ولی اتلاف گندم و نان سالانه حدود 100 میلیوم دلار زیان به درآمدهای كشور می زند .

از این رو پروژه ارزیابی طح كارخانه آرد بهبهان نیز به دلیل ارتباط طرح با موضوع گندم و وابستگی شدید ایران به واردات آن و یارانه هایی كه به این غله اختصاص می یابد انتخاب گردیده است .

گندم و صنعت آسیابانی :

موقعیت جغرافیایی گندم : گندم از كرانه های قطبی تا حوالی استوا كشت می شود در فاصله عرض جغرافیائی 30 و 60 درجه شمالی و مابین 27 و 40 درجه جنوبی كشت آ« با موفقیت بیشتری توأم است . از نظر ارتفاع از سطح دریا تا ارتفاع 3050 متری در كنیا و 4572 متری در تبت به عمل می آید .

گندم در خاكهای لومی سنگ ین ورسی به بهترین وجه به عمل می آید . البته در خاكهای سبكتر هم محصول رضایت بخشی می دهد ولی نیاز به كود از ته دارد .

از نظر شرایط محیطی گندم در آب و هوای نیمه استوائی ، معتدب گرم و معتدل سرد به عمل می آید . 229 تا 762 میلیمتر بارندگی كه بیشتر در بهار ببارد ، برای گندم بسیار مناسب می باشد و متوسط درجه حرارت در تابستان بایستی از 13 درجه بالاتر باشد . فصل كاشت گندم در اواخر پائیز (گندم زمستانه) و یا در اوائل بهار (گندم بهاره) می باشد .

گندم بهاره : در مناطقی نظیر علفزارهای كانادا و استپ های روسیه كه زمسانهای بسیار سختی دارند كاشته می شود . شرایط آب و هوائی كشورهائی كه گندم بهاره می كارند بدین قرار است كه بارندگی در بهار و اوایل تابستان به حداكثر می رسد و دما در اوسط و اواخر تابستان در گرمترین حد خود است . این وضعیت آب و هوائی شرایط خوبی را برای به عمل آمدن گندم های زود رس با اندوسپرم بلوری و مقدار پروتئین زیاد كه برای نانوائی مناسب است فراهم می آورد . به دنبال به كار گرفتن گونه های جدیدی كه به خاطر برخورداری از ویژگی های زودرس بودن اصلاح شده اند سطح زیر كشت گندم بهاره در نواحی شمالی نیمكره شمالی ، مرتباً رو به افزایش است .

گندم زمستانه : در آب و هوائی كه با دما و بارندگی یكنواخت به عمل می آید رشد كندتری دارد این نوع گندم دارای عملكرد بیشتر و پروتئین كمتر است . و برای بیسكویت سازی و كیك سازی مناسب تر از نانوایی است .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:11 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی تولید جورابهای نخی

پروژه کارآفرینی تولید جورابهای نخی

پروژه کارآفرینی تولید جورابهای نخی در 54 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات54
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

 پروژه کارآفرینی تولید جورابهای نخی در 54 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
           

مقدمه:

جوراب به عنوان یك پای پوش محافظ پا در برابر سرما و گرما و عرق و اشیاء خارجی و ...... مطرح بوده و می باشد. شكل كلی آن از ابتدا تا كنون تغییر كلی نداشته و تنها تغییرات آن در طرح، رنگ و نخ مصرفی در بافت بوده است.

شكل آن بصورت یك كیسة سرباز می باشد كه بوسیله دوخت، سر آن در یك سمت بسته می شود. قسمت بزرگ اطلاعات موجود در مورد تاریخچه صنعت جوراب بافی مربوط به دوره هائی است كه ماشینهای بافت جوراب وارد این صنعت گردید. البته آثار بدست آمده از قرن چهارم و پنجم نشانگر رایج بودن بافتنی دستی در كشورهای شرقی است كه تا قرن چهاردهم این هنر دستی به اروپا نرسیده بود. اولین ماشین جوراب بافی دستی در سال 1589 توسط شخصی بنام ویلیام لی در انگلستان ساخته شد. كلیه سوزنهای این ماشین حركت همزمان داشتند و یك رج از بافت در یك زمان تشكیل می شد.

رشد ماشینهای حلقوی پودی در انگلستان از ماشینهای جوراب بافی شروع شد كه در ابتدا حدود 700 كارگاه جوراب بافی آغاز بكار كردند و تا سال 1727 به 8000  ماشین رسید. مكانیزم عمل ماشینهای بافندگی تا قبل از 1864 به كمك نیرو محركه دستی بوده و از آن به بعد نیروی محركه الكتریكی بكار گرفته شد كه توسط شخصی بنام ویلیام كاتون انجام شد. این كار در حقیقت یك انقلاب صنعتی بشمار می رفت و اسم ماشین هم بنام آن شخص William cotton نامیده شد. با اینكار سرعت ماشین افزایش یافت اما كشش و كیفیت آن همانند ماشینهای دستی بود.

در ایران نیز فعالیت این صنعت در سال 1290 هجری شمسی با احداث اولین واحد جوراب بافی در محل شمس العماره آغاز گردید، در حال حاضر تعداد كارگاههای جوراب بافی و كارخانه ای آن به بیش از 1000 واحد رسیده است.

1-2- تعریف ویژگیها و مشخصات فنی محصول از نظر شكل ظاهری، طبقه بندی، فرمول چگونگی بسته بندی اجزاء و قطعات متشكله، حد استاندارد ملی و جهانی، شماره تعرفه گمركی، شرایط ورود.

- تعریف ویژگیها:

جوراب به عنوان یك پا پوش محافظ پا در برابر گرما و سرما و عرق و اجسام خارجی و ... می باشد. استفاده از انواع پوششها با فرمها و اندازه های مختلف علاوه بر جنبه های پوشش ظاهری هدفهای دیگری در بر می گیرد از جمله: حفاظت در برابر سرما، گرما، نور خورشید، مسائل بهداشتی، جلوگیری از ضایعات پوستی بواسطه متمركز شدن نقاط اتكاء بدن و در نهایت ایجاد سایش بیشتر نسبت به سایر اعضا بدن حائز اهمیت است و بنابراین در طراحی شكل و انتخاب جنس آن نكات بالا باید مد نظر قرار گیرد تا به نحو مطلوبی راحتی پا فراهم گردد.

1-1-2- اجزاء تشكیل دهندة جوراب:

قسمتهای مختلف جوراب:

كش جوراب، ساق جوراب، كف پا،‌ روی پا، پنجه جوراب

الف) كش جوراب:

از نظر نخ لاستیك یا كش باید در مقابل حرارت و رطوبت و آبگرم  40 مقاوم بوده و قابلیت كشش آن حداكثر 700% برابر نمرات 90 تا 110 ریز باشد. از نظر نوع قسمت كش در جوراب های مختلف بین 1 الی 3 سانتی متر باشد.

ب) ساق جوراب:

این قسمت بخش عمده جوراب را تشكیل می دهد و از نظر طول كه در بخش بعدی (حد استانداردهای ملی) یادآوری می شود در مورد آن صحبت می گردد. همینطور در مورد نوع نخ مصرفی نیز در بخش بعدی توضیح داده خواهد شد.

ج) پاشنه جوراب:

شكل خاص پاشنه پا از لحاظ داشتن فرم هندسی متفاوت با سایر قسمتها و اندكی عقب نشینی نسبت به ساق پا طرح بخصوص را ایجاب می نماید همچنین وضعیت فیزیكی پا از لحاظ میزان تماس و درصد تحمل وزن كل بدن، لزوم بكار بردن نخ های مقاومت مناسب را ایجاد می نماید.

د) كف پا:

عبارتست از فاصله بین پاشنه پا تا نوك پنجه و روی پا عبارتست از فاصله روی پا تا نوك پنجه.

این قسمت از جوراب بدلیل سایش بیشتر و گرفتن عرق پا بایستی مقاومت نخ های مصرفی در بافت آن مناسب باشد و از بافت مطلوبی نیز برخوردار باشد از نظر وضعیت هندسی فرم كلی آن توضیح داده شده است.

هـ) پنجه جوراب:

قسمت نوك جوراب همانند قسمتهای پاشنه و كف در معرض سایش بوده و علاوه بر آنكه در جهت طولی تحت كشش می باشد با ناخن ها نیز در تماس است. بنابراین در این قسمت حتی الامكان باید از نخهای مقاوم استفاده نموده و در بافت آن دقت كافی را مبذول داشت از حیث مراحل عملیاتی پنجه جوراب در آخرین مرحله بافت جوراب شكل گرفته بافت این قسمت بصورت كیسه ای بوده كه پس از اتمام كار جهت لبه دوزی به قسمت دوزندگی منتقل می شود.

 

 

2-1-2) طبقه بندی جوراب:

1- از نظر نوع كاربرد:

الف) مردانه           ب) زنانه          ج) بچه گانه

2- از نظر نوع بافت:

الف) ساده  ب) طرح دار یا فانتزی  ج) كبریتی  د) توری هـ) اسپرتی

3- از نظر جنس:

الف) پنبه ای       ب) نایلونی       ج) پشمی     د) مخلوط اكریلیك پلی آمید

درجه بندی جوراب:

جوراب درجه یك:

یك جفت جوراب است كه اختلاف طول لنگه های آن نسبت به یكدیگر بیش از 15 میلیمتر نبوده و هیچگونه عیبی كه بتوان با چشم آنرا دید نداشته باشد. نخهای مصرفی در این نوع جورابها باید كاملاً صاف بوده و در موقع بافت ایجاد پرز نكند.

جوراب درجه دو:

یك جفت جوراب است كه اختلاف طول لنگه های آن بیش از 30 میلیمتر نباشد.

جوراب درجه سه:

یك جفت جوراب است كه اختلاف لنگه های آن بیش از 45 میلیمتر نبوده و عیبهای دیگری بغیر از عیبهای مجاز برای جورابهای درجه یك و دو را دارا باشد.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:11 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی تاسیس ISP

پروژه کارآفرینی تاسیس ISP

پروژه کارآفرینی تولید جورابهای نخی


مشخصات فایل
تعداد صفحات54
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

جدول (1-1) جمع بندی مشخصات اصلی طرح تولید جوراب ورزشی (اسپرتی)

 

 

 

1-1

 

مشخصه طرح
 

ظرفیت تولید سالیانه:

نام محصول                                               ظرفیت                    واحد

 

 

1-6

 

دستگاهها و تجهیزات خط تولید:

 

بخش داخلی:                              0/100%        (4/179 میلیون ریال)

بخش خارجی:                             0/0%                 (0 هزار دلار)

 

جوراب اسپرتی

28600

جین

 

 

 

 

 

 

 

1-7

زمین و ساختمانها:

مساحت زمین:

600

مترمربع

 

 

1-2

شاخصهای عملیاتی

سطح زیربنا:

284

مترمربع

تعداد روز كاری:

270

روز

سالن تولید:

97

مترمربع

تعداد نوبت كاری:

2

 

انبار:

5/25

مترمربع

زمان هر نوبت كاری:

8 ساعت

 

تاسیسات و تعمیرگاه:

31

مترمربع

 

1-3

درصد تامین مواد اولیه

اداری، رفاهی:

130

مترمربع

داخلی:

0/100%

(4/836 میلیون دلار)

فضای باز:

0

مترمربع

خارجی:

0/0%

(0 هزار ریال)

 

 

8-1

سرمایه گذاری:

 

 

 

1-4

تعداد كاركنان

دارائیهای ثابت:

2/632

میلیون ریال

مدیریت:

1

نفر

سرمایه در گردش:

5/277

میلیون ریال

مهندس:

0

نفر

كل سرمایه گذاری

7/909

میلیون ریال

تكنسین:

0

نفر

سرمایه گذاری مجری طرح:

4/308

میلیون ریال

كارگر ماهر:

6

نفر

وام كوتاه مدت:

0/222

میلیون ریال

كارگر ساده:

4

نفر

 

1-9

هزینه های تولید:

كل پرسنل:

17

نفر

هزینه های ثابت:

4/482

میلیون ریال

 

 

 

 

 

 

1-5

تاسیسات عمومی:

هزینه های متغیر:

7/1062

میلیون ریال

برق مصرفی سالیانه واحد (مگاوات ساعت)

 

0/104

كل هزینه های سالیانه:

1/1545

میلیون ریال

آب مصرفی سالیانه واحد (مترمكعب):

 

0/783

 

 

 

 

 

 

 

1-10

شاخصهای اقتصادی طرح:

سوخت مصرفی سالیانه واحد:

 

 

نرخ بازده مالی طرح

1/25%

 

گاز طبیعی (هزار متر مكعب):

 

0/0

درصد ارزش افزوده بر مبنای فروش

6/40%

 

گازوئیل(متر مكعب):

 

4/15

درصد سهم منابع داخلی

0/100%

 

بنزین (مترمكعب):

 

1/8

درصد تولید در تقطه سربه سر

3/68%

 

برج خنك كننده (مترمكعب/ ساعت):

 

0/0

سالهای برگشت سرمایه

4 سال و 0 ماه

 

تصفیه شیمیایی آب (مترمكعب/ ساعت):

 

0/0

سرمایه گذاری ثابت سرانه (میلیون ریال)

2/37

 

دیگ بخار (تن/ ساعت):

 

0/0

درصد كاركنان تولید به كل كاركنان

8/58%

 

هوای فشرده:

ندارد

 

نسبت سود به سرمایه نقدی

6/32%

 

باسكول:

ندارد

 

 

 

 

تصفیه پساب:

فاضلاب انسانی

 

 

 

 

اطفاء حریق:

تعداد 3 كپسول آتش نشانی

 

 

 

 


كلیات در راستای شناسایی محصول و ارتباط منطقی آن با زنجیره تولید:

مقدمه:

جوراب به عنوان یك پای پوش محافظ پا در برابر سرما و گرما و عرق و اشیاء خارجی و ...... مطرح بوده و می باشد. شكل كلی آن از ابتدا تا كنون تغییر كلی نداشته و تنها تغییرات آن در طرح، رنگ و نخ مصرفی در بافت بوده است.

شكل آن بصورت یك كیسة سرباز می باشد كه بوسیله دوخت، سر آن در یك سمت بسته می شود. قسمت بزرگ اطلاعات موجود در مورد تاریخچه صنعت جوراب بافی مربوط به دوره هائی است كه ماشینهای بافت جوراب وارد این صنعت گردید. البته آثار بدست آمده از قرن چهارم و پنجم نشانگر رایج بودن بافتنی دستی در كشورهای شرقی است كه تا قرن چهاردهم این هنر دستی به اروپا نرسیده بود. اولین ماشین جوراب بافی دستی در سال 1589 توسط شخصی بنام ویلیام لی در انگلستان ساخته شد. كلیه سوزنهای این ماشین حركت همزمان داشتند و یك رج از بافت در یك زمان تشكیل می شد.

رشد ماشینهای حلقوی پودی در انگلستان از ماشینهای جوراب بافی شروع شد كه در ابتدا حدود 700 كارگاه جوراب بافی آغاز بكار كردند و تا سال 1727 به 8000  ماشین رسید. مكانیزم عمل ماشینهای بافندگی تا قبل از 1864 به كمك نیرو محركه دستی بوده و از آن به بعد نیروی محركه الكتریكی بكار گرفته شد كه توسط شخصی بنام ویلیام كاتون انجام شد. این كار در حقیقت یك انقلاب صنعتی بشمار می رفت و اسم ماشین هم بنام آن شخص William cotton نامیده شد. با اینكار سرعت ماشین افزایش یافت اما كشش و كیفیت آن همانند ماشینهای دستی بود.

در ایران نیز فعالیت این صنعت در سال 1290 هجری شمسی با احداث اولین واحد جوراب بافی در محل شمس العماره آغاز گردید، در حال حاضر تعداد كارگاههای جوراب بافی و كارخانه ای آن به بیش از 1000 واحد رسیده است.

1-2- تعریف ویژگیها و مشخصات فنی محصول از نظر شكل ظاهری، طبقه بندی، فرمول چگونگی بسته بندی اجزاء و قطعات متشكله، حد استاندارد ملی و جهانی، شماره تعرفه گمركی، شرایط ورود.

- تعریف ویژگیها:

جوراب به عنوان یك پا پوش محافظ پا در برابر گرما و سرما و عرق و اجسام خارجی و ... می باشد. استفاده از انواع پوششها با فرمها و اندازه های مختلف علاوه بر جنبه های پوشش ظاهری هدفهای دیگری در بر می گیرد از جمله: حفاظت در برابر سرما، گرما، نور خورشید، مسائل بهداشتی، جلوگیری از ضایعات پوستی بواسطه متمركز شدن نقاط اتكاء بدن و در نهایت ایجاد سایش بیشتر نسبت به سایر اعضا بدن حائز اهمیت است و بنابراین در طراحی شكل و انتخاب جنس آن نكات بالا باید مد نظر قرار گیرد تا به نحو مطلوبی راحتی پا فراهم گردد.

1-1-2- اجزاء تشكیل دهندة جوراب:

قسمتهای مختلف جوراب:

كش جوراب، ساق جوراب، كف پا،‌ روی پا، پنجه جوراب

الف) كش جوراب:

از نظر نخ لاستیك یا كش باید در مقابل حرارت و رطوبت و آبگرم  40 مقاوم بوده و قابلیت كشش آن حداكثر 700% برابر نمرات 90 تا 110 ریز باشد. از نظر نوع قسمت كش در جوراب های مختلف بین 1 الی 3 سانتی متر باشد.

ب) ساق جوراب:

این قسمت بخش عمده جوراب را تشكیل می دهد و از نظر طول كه در بخش بعدی (حد استانداردهای ملی) یادآوری می شود در مورد آن صحبت می گردد. همینطور در مورد نوع نخ مصرفی نیز در بخش بعدی توضیح داده خواهد شد.

ج) پاشنه جوراب:

شكل خاص پاشنه پا از لحاظ داشتن فرم هندسی متفاوت با سایر قسمتها و اندكی عقب نشینی نسبت به ساق پا طرح بخصوص را ایجاب می نماید همچنین وضعیت فیزیكی پا از لحاظ میزان تماس و درصد تحمل وزن كل بدن، لزوم بكار بردن نخ های مقاومت مناسب را ایجاد می نماید.

د) كف پا:

عبارتست از فاصله بین پاشنه پا تا نوك پنجه و روی پا عبارتست از فاصله روی پا تا نوك پنجه.

این قسمت از جوراب بدلیل سایش بیشتر و گرفتن عرق پا بایستی مقاومت نخ های مصرفی در بافت آن مناسب باشد و از بافت مطلوبی نیز برخوردار باشد از نظر وضعیت هندسی فرم كلی آن توضیح داده شده است.

هـ) پنجه جوراب:

قسمت نوك جوراب همانند قسمتهای پاشنه و كف در معرض سایش بوده و علاوه بر آنكه در جهت طولی تحت كشش می باشد با ناخن ها نیز در تماس است. بنابراین در این قسمت حتی الامكان باید از نخهای مقاوم استفاده نموده و در بافت آن دقت كافی را مبذول داشت از حیث مراحل عملیاتی پنجه جوراب در آخرین مرحله بافت جوراب شكل گرفته بافت این قسمت بصورت كیسه ای بوده كه پس از اتمام كار جهت لبه دوزی به قسمت دوزندگی منتقل می شود.

 

 

2-1-2) طبقه بندی جوراب:

1- از نظر نوع كاربرد:

الف) مردانه           ب) زنانه          ج) بچه گانه

2- از نظر نوع بافت:

الف) ساده  ب) طرح دار یا فانتزی  ج) كبریتی  د) توری هـ) اسپرتی

3- از نظر جنس:

الف) پنبه ای       ب) نایلونی       ج) پشمی     د) مخلوط اكریلیك پلی آمید

درجه بندی جوراب:

جوراب درجه یك:

یك جفت جوراب است كه اختلاف طول لنگه های آن نسبت به یكدیگر بیش از 15 میلیمتر نبوده و هیچگونه عیبی كه بتوان با چشم آنرا دید نداشته باشد. نخهای مصرفی در این نوع جورابها باید كاملاً صاف بوده و در موقع بافت ایجاد پرز نكند.

جوراب درجه دو:

یك جفت جوراب است كه اختلاف طول لنگه های آن بیش از 30 میلیمتر نباشد.

جوراب درجه سه:

یك جفت جوراب است كه اختلاف لنگه های آن بیش از 45 میلیمتر نبوده و عیبهای دیگری بغیر از عیبهای مجاز برای جورابهای درجه یك و دو را دارا باشد.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:11 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی تاسیس (ارائه دهنده اینترنت) ISP

پروژه کارآفرینی تاسیس (ارائه دهنده اینترنت) ISP

پروژه کارآفرینی تاسیس (ارائه دهنده اینترنت) ISP در 9 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات9
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی تاسیس  (ارائه دهنده اینترنت) ISP در 9 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

تعریف موضوع

اینترنت از پیوند تعداد بی شماری شبكه های ارتباطی كامپیوتری كوچك و بزرگ كه حاوی اطلاعات متنوع میباشد،تشكیل میگردد . یك فرد متصل به شبكه اطلاع رسانی و اینترنت تنها نظاره گر اینترنت نمی باشد بلكه جزئی از اینترنت است و می تواند با آن تبادل اطلاعات نماید . یك شركت یا مؤسسه ارائه كننده خدمات اینترنتی اتصال به شبكه اطلاع رسانی و اینترنت را فراهم می آورد و جزء ضروری دسترسی و اتصال افراد به شبكه اینترنت می باشد.

شركت ها و مؤسسات ارائه كننده خدمات اطلاع رسانی و اینترنت تحت ضوابط و قوانین مشخص شده در هر كشور فعالیت می نمایند و می توانند مستقلا و یا در ارتباط با شبكه اینترنت به فرآوری اطلاعات پرداخته و به مشتریان خود عرضه نمایند .

                                             

اهداف تحقیق

اهداف یك شركت ارائه كننده خدمات اطلاع رسانی  به شرح زیر است :

1- ارائه مجموعه خدمات ارزش افزوده بر خط و برون خط برای كاربران خود.

2- فراهم آورنده دسترسی و همچنین تهیه و فرآوری محتوی برای كاربران خود .

3- انجام انواع فعالیت ها ، برای آشنایی كاربران در استفاده بهینه از شبكه اطلاع رسانی و اینترنت .

4- فراهم سازی خدمات ، تهیه ، تولید ، توزیع یا ارائه اطلاعات برای كاربران مربوط .

5- تهیه و نصب تجهیزات لازم به منظور برقراری ارتباطات و تبادل اطلاعات كاربران – از قبیل شبكه داخلی LAN ، خطوط تلفن ، رهیاب ، مودم و...

 

 

 اهمیت تحقیق

به منظور انتظام امور و فعالیت های اطلاع رسانی و توسعه خدمات دسترسی به اینترنت در كشور ، مقررات و ضوابط شبكه های اطلاع رسانی رایانه ای با مد نظر قرار دادن نكات اساسی زیر تنظیم شده است :

 1. حق دسترسی آزاد مردم به اطلاعات و دانش .
 2. مسئولیت مدنی و حقوقی افراد در قبال فعالیت های خود .
 3. رعایت حقوق اجتماعی و صیانت فرهنگی و فنی كشور در این قلمرو .
 4. ایجاد حداكثر سهولت در ارائه خدمات اطلاع رسانی و اینترنت به عموم مردم .

 

شرایط و ضوابط

ارائه كننده خدمات اطلاع رسانی و اینترنت مكلف به رعایت شرایط و ضوابط فنی زیر است :

1- لازم است مدیر این موسسات و شركت ها دارای شرایط زیر باشند :

الف : تابعیت ایران و پایبندی و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

ب : دارای صلاحیت علمی در حد حداقل مدرك كارشناسی با 25 سال سن .

ج : متدین به یكی از ادیان الهی و رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

2- شركت رسا(ISP) دارای مسئولیت قانونی بوده ، نسبت به كلیه ضوابط و تعهدات زیر پاسخگو است :

الف : هر رسا موظف است اطلاعات كلی كاربران و IP های مربوط را ثبت و یك نسخه از آن را نیز به وزارت پست و تلگراف و تلفن اعلام كند .

ب : رسا حق واگذاری امتیاز بهره برداری بدون هماهنگی و تایید وزارت پست و تلگراف و تلفن را ندارد .

ج : رسا موظف است ، حتی المقدور تمهیدات فنی لازم برای حفظ حقوق كاربران و جلوگیری از حمله به كامپیوترهای آن ها را فراهم آورد .

د : حریم اطلاعات خصوصی كاربران از مصونیت برخوردار بوده ، هر گونه دسترسی غیر قانونی توسط رساها و هر مرجع دیگر به فعالیت های اینترنتی كاربران ممنوع است.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:11 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی راه اندازی خدمات رایانه قاصدک هلال ( فروش و تعمیرات سخت افزار)

پروژه کارآفرینی راه اندازی خدمات رایانه قاصدک هلال ( فروش و تعمیرات سخت افزار)

پروژه کارآفرینی راه اندازی خدمات رایانه قاصدک هلال ( فروش و تعمیرات سخت افزار) در 55 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات55
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی راه اندازی خدمات رایانه  قاصدک هلال ( فروش و تعمیرات سخت افزار) در 55 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

بسمه تعالی

 

طرح تجاری سه صفحه ای

افزایش جمعیت در کشورهای در حال رشد،کاهش منابع و امکانات موجود در این کشورها و پیدایش نیازهای اجتماعی واقتصادی جدید همگی سبب توجه نهادها و مقامات مسئول در این کشورها به این نیازها و چاره اندیشی بنیادین برای آنها شده است. بنا بر بررسی های به عمل آمده و بر اساس آمارهای موجود، یکی از مهمترین مشکلات فردا روی جوامع در حال توسعه و حتی کشورهای صنعتی مشکل بیکاری است. مجموعه راه حلهایی که برای رفع این مشکل جهانی ارائه شده است، اصطلاحاً "کارآفرینی"خوانده می شود. در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروزی که با تغییرات و تحولات سریع بین المللی همراه شده و فرایند گذر از جامعه صنعتی به جامعه اطلاعاتی را سبب ساز گریده است، از کارآفرینی به عنوان موتور توسعه اقتصادی یاد می شود که می تواند در رشد اقتصادی کشورها، ایجاد اشتغال و رفاه اجتماعی نقش مهمی را بر عهده داشته باشد. امروزه دیگر اقتصاد ملی جای خود را به اقتصاد جهانی داده است و در این عرصه کشورهایی موفق خواهند بود که فرصتهای شغلی را تنها به چارچوب جغرافیایی خود محدود نسازند، بلکه فضای کاری وسیعی به وسعت جهان در ذهن خود داشته باشند.

چشم انداز

این طرح با توجه به تعاریف،استفاده از حداكثر امكانات موجود با كمترین هزینه می باشد و تمام  تعاریف یك كار آفرینی موفق را در بردارد كه  اجرای طرح در درجه اول نیاز به مجوز و پروانه كسب دارد كه بعد از طی مراحل قانونی می توان آن را راه اندازی نمود.

علت 1- با توجه به این كه در سطح شهرستان شركت ها و خدمات رایانه ای فراوانی وجود دارد ولی در هیچ كدام خدمات تعمیرات و فروش قطعات سخت افزاری ارائه نمی شود،این شركت می تواند با ارائه یك سری خدمات تعمیرات در سطح شهرستان،سریعا خود را مطرح كند.

علت2-این طرح نوعی از كارآفرینی داخل سازمانی می باشد كه سازمان مربوطه جمعیت هلال احمر می باشد.در این سازمان چیزی حدود 20 دستگاه رایانه بدون استفاده وجود دارد كه روزانه 1 یا 2 كامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد و بقیه سیستم ها بدون استفاده هستند،علت اصلی این طرح ارائه خدمات از جانب جمعیت هلال احمر بوده و فقط تامین نیروی انسانی و از جانب خود افراد می باشد و می توان طبق تنظیم قراردادی،سود را به صورت 60 به 40 بین كارآفرینان و جمیعت تقسیم نمود.

علت3-با توجه به این كه هر شهرستان دارای یك جمعیت می باشد بنابراین این طرح به راحتی می تواند در 5 سال آینده با برنامه ریزی جامع ضمن توسعه در سطح كشور اشتغال زایی نیز نماید و به عنوان یك طرح موفق خود را در كلیه جمعیت ها مطرح نماید.

ماموریت

این فعالیت اقتصادی با توجه به بالا بودن آمار بیکاری در سطح شهرستان و هم چنین وجود امکانات لازم و سرمایه برای راه اندازی این شرکت به راحتی می تواند کار خود آغاز کند.

-مشتریان در كلیه محیط ها می توانند حضور داشته باشند وتقریبا می توان كلیه عموم را نام برد ولی با توجه به تخصصی بودن كار در زمینه تعمیرات قطعات سخت افزاری و با توجه به این که در سطح شهرستان خدمات تعمیرات سخت افزار وجود ندارد می توان بیشترمشتریان را شركت های رایانه ای در سطح شهرستان نام برد. در ادامه این بحث که مشتریان شرکت چه کسانی هستند در بخش پنجم به طور کامل شرح داده شده است.این شرکت ضمن ارائه خدمات تعمیرات قطعات،همچنین پس از تحویل قطعات به مشتریان  متعهد می شود در صورت بروز هر گونه ایراد و خرابی در قطعات،خدمات پس از فروش را نیز برای مشتریان ارائه نماید.

یکی از عوامل مهم در پویایی این شغل آن است که خدماتی را که این شرکت ارائه می دهد در سطح شهرستان وجود ندارد و یا به عبارت دیگر هنوز رقبایی وجود ندارند و شرکت ها به جای این که روزانه قطعات را به یزد بفرستند با صرف وقت و هزینه کمتر می توانند قطعات خود را تحویل بگیرند و این خود عامل مهمی در پویا شدن این شرکت در سطح شهرستان می باشد.

اهداف

موفقیت در این کار را می توان در توسعه شرکت در کل کشور خلاصه نمود که ضمن سود بیشتروعملی شدن طرح به صورت کشوری خود باعث اشتغال زایی در سطح کشور می شود که خود این عامل یکی از عوامل موفقیت در کار و هدف شرکت بیان می شود. 

یكی از مهمترین عوامل موفقیت این شركت را می توان بازاریابی درست در نظر گرفت.

در بحث منابع انسانی طبق رشد پنج درصدی مالی شركت می توان تسهیلاتی از قبیل عیدی و اعطای وام به كاركنان نمونه را در برنامه كاری شركت قرار داد که ضمن ارائه یک سری خدمات به کارکنان می توان حس مسئولیت و فعالیت را در آنان تا حد زیادی افزایش داد که این عامل خود نیز نقش مهمی در موفقیت و رشد و توسعه شرکت ایفا می کند.

تحقق وتوسعه شركت بنا بر تهیه گزارشاتی بصورت ماهیانه ،موفقیت شركت را تایید می کند و با تهیه نمودارهای خطی و مشخص نمودن رشد و توسعه شركت می توان آن را در كل كشور توسعه داد.

اشتغال زایی مهمترین ارزش برای این شركت بحساب می آید.

بر خلاف كارهای دیگر كه نیاز به سرمایه زیادی می باشد در این كار تامین سرمایه از طرف جمعیت هلال احمر بوده وتامین نیروی انسانی و كار از طرف كار آفرین می باشد.

این شركت در ابتدای شروع كار بصورت محلی كار خود را آغازمی نماید،در مراحل بعدی می توان با  تکیه بررشد و توسعه شرکت که موفقیت طرح را بیان می کند در سطح كشوری آن را گسترش داد.

استراتژی

این طرح  نوعی از کار آفرینی داخل سازمانی می باشد که سازمان مربوطه جمعیت هلال احمر می باشد و استراتژی نقش مهمی در ایفای  این شغل دارد زیرا:

رشد تکنولوژی خود یکی از عوامل موثر در رشد و توسعه شرکت می باشد و همزمان می توان در کنار سایر خدمات که به شرکت ها داده می شود از تکنولوژی نوین نیز  به منظور ارتقای سطح کیفیت کار استفاده نمود.زیر نظر داشتن بازار و همچنین  رقابت با دیگر شرکت ها نیز عامل مهمی در استراتژی شرکت می باشد .

برنامه

اداره این شرکت در درجه اول با توجه به سازمانی بودن طرح،زیر نظر جمعیت هلال احمر می باشد و در جه دوم به دست مجری طرح داده می شود.

در این طرح برنامه و پروژه ها باید طبق زمانبندی صورت گیرد تا موفقیت طرح را تضمین نماید.برای رشد و توسعه شرکت به صورت کشوری موفقیت،کلید اصلی اثبات عملی بودن این طرح وگسترش آن می باشد.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:10 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی احداث گلخانه، جهت تولید گل رز شاخه بریده

پروژه کارآفرینی احداث گلخانه، جهت تولید گل رز شاخه بریده

پروژه کارآفرینی احداث گلخانه، جهت تولید گل رز شاخه بریده در 18 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات18
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی احداث گلخانه، جهت تولید گل رز شاخه بریده در 18 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

هزینه های طرح

سرمایه گذاری كلی طرح: 1431039000 ریال

سهم متقاضی: 286207000 ریال

سهم بانك: 1130520810

 

بسمه تعالی

مقدمه:

مطالعه و بررسی در تاریخچه علم كشاورزی در شاخه باغبانی بیانگر این حقیقت است كه مسیر حركت و پیشر فت این شاخه از كشاورزی مدیون تجربه و اطلاعات علمی است و استفاده از تجربیات در پیشبرد اهداف مهمترین نقش را ایفا می كند با توجه، به پیشرفت علمی مشكلاتی نظیر خشكسالی- كمبود آب و فقر غذایی زمین های كشاورزی، نیاز به ساخت گلخانه و استفاده از فضای محدود كنترل شده را مؤكد می سازد. تولید گل ابتدا در باغچه های كوچك منازل و به مرور در مزرعه ها و بعد گلخانه ها توسعه پیدا كرد.

گلخانه ای كه برای اجرای طرح مذكور پیش بینی شده است دارای تعداد دهانه نامحدود با عرض دهانه 8 متر و ارتفاع 5-4/4 متر می باشد.

این گلخانه مجهز به نگهدارنده پلاستیك uv3% در چهار طرف است و سیستم پنجره ها به منظور هوادهی جانبی نیوماتیك است.

این تیپ گلخانه مناسب برای سطوح بالای 1000 متر مربع و قابل توصیه برای كاشت و پرورش انواع گل و گیاه، صیفی جات، قارچ و توت فرنگی است.

تجهیزات جانبی:

 1. سیستم گرمایشی: رادیاتورهای طولی جهت بكارگیری در كناره های گلخانه با حداقل حرارتی و حداكثر گرمادهی
 2. سیستم آبیاری اتوماتیك: تنظیم گلخانه با قطره چكان های مدپاش و نبظی
 3. سیستم سرمایش: كه شامل سیستم پروفن بوده و هوا و رطوبت فضای گلخانه را برای استفاده مساعد می سازد.

مجری طرح:

شركت مهندسی خرم ساز خمین

عنوان طرح:

احداث گلخانه، جهت تولید گل رز شاخه بریده

موقعیت و محل اجرای طرح:

روستای خوراوند از توابع دهستان گلدشت

مساحت طرح:

2000 مترمربع گلخانه

وضعیت آب و هوایی منطقه:

جهت بادهایی كه در منطقه می وزد از غرب به شرق است كه در ساخت گلخانه باید مدنظر قرار گیرد همچنین روستای خوراوند از نظر دمایی به گونه ای است كه می توان با تجهیزات و تاسیسات پیش بینی شده در طرح درجه حرارت مناسب در فصل سرما را تامین نمود.

منبع تامین آب:

آب مورد نیاز از یك حلقه چاه عمیق بادی 15 لیتر در ثانیه تامین خواهد شد و با توجه به سیستم كاشت و آبیاری از نظر تامین آب مشكلی وجود ندارد.

وضعیت مالكیت:

اراضی مذكور دارای سند مالكیت بنام شركت مهندسی خرمساز می باشند.

اهداف حاصل از اجرای این طرح:

 1. گسترش تولید گل رز با توجه به مستعد بودن منطقه
 2. ایجاد اشتغال در منطقه و بكارگیری نیروی بیكار
 3. توسعه و ترویج تولید محصول با استفاده از پایه های اصلاح شده
 4. كاهش هزینه های تولید

افزایش میزان تولید


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:10 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی تولید ترانس تقویت 5000 دستگاه در سال

پروژه کارآفرینی تولید ترانس تقویت 5000 دستگاه در سال

پروژه کارآفرینی تولید ترانس تقویت 5000 دستگاه در سال در 115 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات115
حجم5 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی تولید ترانس تقویت  5000 دستگاه در سال در 115 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

مشخصات طرح

عنوان : ترانس تقویت

تعریف : ترانس تقویت وسیله ای الکتریکی جهت تثبیت ولتاژ می باشد

مشخصات ویژه فنی : اتوماتیک با سه مرحله تقویت

ظرفیت تولید : 5000 دستگاه در سال

 

این محصول وسیله ای است برای تثبیت ولتاژ ، که جهت تثبیت ولتاژ تا قدرت 2KWبه کار برده می شود این محصول به صورت سه مرحله ای ولتاژ را تثبیت می کند و در تمام این مراحل به صورت اتوماتیک صورت می گیرد در ساختار این محصول دو قسمت کلی وجود دارد ؛ اول قسمت ترانسفور ماتوری که اساس این محصول به شمار می آید و دوم قسمت الکترونیکی که مکمل قسمت اول بشمار می آید در ساخت قسمت های ترانسفورماتوری به طور اختصار از وسایل زیر استفاده می شود ؛ - هسته ترانسفور ماتور- قرقره بوبین- سیم پیچ- مواد عایق و در ساخت قسمت الکترونیکی از قطعات زیر استفاده می شود .

-فیبر مدار چایی- مقاومت- دیود- آی سی- خازن- ترانزیستور- پتانسیومتر- رله- لامپ سیگنال

در ادامه به طور اختصار به بررسی ویژگیها و مشخصات فنی محصول می پردازیم .

ویژگیها و مشخصات فنی محصول : در حال حاضر انواع ترانسهای تقویت خانگی و خدماتی در رنج 500 الی 7000 وات تولید میشود که همگی دارای پروسه تولید یکسانی می باشند اما بر طبق بررسیهای انجام شده عمده مصرف بازار ترانس تقویت 2 کیلو وات می باشد که بر مبنای همین مدار بررسیهای بعدی صورت پذیرفته که میتواند به عنوان مبنای محاسبه قیمت تمام شده و فروش انواع ترانس تقویت مورد نظر قرار گیرد همچنین باید یادآور شد که ترانسهایی که عمدتا در بازار مورد مصرف قرار می گیرد ترانسهای اتوماتیک می باشد و ترانسهای دستی ( سلکتوری ) بازار مصرف کمی دارد قیمت تمام شده آنها نیز بیشتر می باشد و در حال حاضر عمدتا واحدهای تولیدی به تولید ترانس اتوماتیک می پردازند و ترانسهای سلکتوری در واحدهای بدون پروانه تولید می گردد لذا در اینجا ما به بررسی فنی و اقتصادی و مالی در زمینه ترانس تقویت اتوماتیک 2 کیلو وات (سه مرحله تقویت ) پرداخته و جهت ترانس سلکتوری و ترانس 6 کیلو وات فقط به ذکر مواد اولیه مورد نیاز اکتفا کنیم  همچنین از آنجا که در ترانس های تقویت ترانسفورماتور مربوطه رکن اساسی و با اهمیت آنرا تشکیل می دهد و باید مطابق استانداردهای بین المللی تولید شود لذا در ابتداء به بررسی ترانسفورماتورها می پردازیم

- تعریف ترانسفورماتور

ترانسفورماتور یکی از وسایل بسیار مهم تبدیل کمیات جریان ولتاژ الکتریکی متناوب است که بر خلاف ماشین های الکتریکی که انرژی الکتریکی و مکانیکی را بهم تبدیل میکند ترانسفورماتور در نوع انرژی تغییری نمی کند بلکه ولتاژ و جریانی را باهمان فرکانس ولی متناوب از نظر مقدار تبدیل می نماید یا به بیان دیگر ترانسفورماتور یک وسیله الکترو مغناطیسی ساکن است که میتواند انرژی متناوبی را از یک مداری به مدار دیگر با حفظ اندازه فرکانس جریان متناوب انتقال دهد بطوریکه انرژی با ولتاژ پائئن را تبدیل به همان انرژی بالاتر می نماید و همچنین جریان را از مقدار داده شده در یک مدار به جریانی با اندازه های متناوب در مدار دیگر تبدیل کند امروزه ، ترانسفورماتور وسیله ای لازم و ضروری در دستگاه های انتقال انرژی الکتریکی و پخش و توزیع انرژی الکتریکی متناوب است

ترانسفورماتورها بطور بسیار وسیعی در مدارهای وسایل الکترونیکی و مدارهای دستگاه های خودکار یا اتوماتیک و راه اندازی موتورهای الکتریکی و تطبیق ولتاژ مورد نیاز جهت تغذیه مصرف کننده هایی از قبیل بکسوسازها و مبدلهای جریان دایم به جریان متناوب شارژکننده هایباطری و ایجاد دستگاه های چندین فازه از دستگاه های دو فازه و سه فازه و در ارتباطات بمنظور تطبیق امپدانن و همچنین در سیستم های قدرت بمنظور بالا بردن ولتاژ برای انتقال اقتصادی قدرت پمنی پایین آوردن جریان  جهت کاهش افت ولتاژ و کم کردن مقطع سیم انتقال و همچنین در انتهای خطوط انتقال بمنظور پایین آوردن ولتاژبه مقادیر مورد نیاز بکار میرود  همچنین ترانسفورماتور یک وسیله بسیار ضروری در مدارهای اندازه گیری الکتریکی و در مدارهای جوش کاری و کوره ها ی الکتریکی است بعنوان یک مجزا کننده مدار با ولتاژ زیاد از مدارهای باولتاژ پایین و حذف کننده مولدهای مستقیم جریان در یک مدار دستگاه انرژی نیز بکار میرود


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:10 ] [ مارال ]
[ ]

دانلود پروژه کارآفرینی احداث کارخانه تولید خودرو

پروژه کارآفرینی احداث کارخانه تولید خودرو

پروژه کارآفرینی احداث کارخانه تولید خودرو در 47 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مشخصات فایل
تعداد صفحات47
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc
دسته بندیطرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل
 • پروژه کارآفرینی احداث کارخانه تولید خودرو در 47 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
 •  
 • طرحی مالی:
 • روش تأمین منابع مالی:

برای تأمین هزینه ی لازم برای تأسیس کارخانه ما از سه روش استفاده می کنیم که می توان گفت از طریق آن بودجه ی مورد نظر تأمین می شود.

1) وقتی که طرح خود را به ثبت رساندیم با مدارک لازم به اداره کار مرکز استان مراجعه کرده و با درخواست وامهای بلند اشتغال درخواست وام کرد که آنها با هماهنگی با فرمانداری استان و بررسی طرح و بودجه ی مورد نیاز طرح و مکان تأسیس کارخانه تا سقف 2 الی 3 میلیارد تومان که ممکن است این مبلغ را از طریق مرکز اشتغال تهران تهیه و به ما بدهند که با دریافت این مبلغ می توان مقدمات کار را اجرا نمود البته لازم ذکر است که ان مبلغ را به یکی از بانکها ابلاغ و از آن طریق می توان دریافت کرد.

2) با برآورد هزینه ی مورد نیاز مثلاً نیمی از آن را به صورت سهام درآورده و آن را یا به صورت سهام خاص و یا به روشی بهتر به عنوان سهامی عام درآورده و مقداری از سهام را به مردم به فروش برسانیم که با فروش آنها می توان مبلغ قابل توجهی جمع آوری کرد و کار خود را راه اندازی کرد.

3) شراکت با سرمایه گذاران شرکت های تولیدی و تجاری و یا حتی مشارکت با سایر شرکت های خودروسازی در ایران از جمله سایپا و با ایران خودرو که البته این راه برای وقتی پیشنهاد می شود که از طریق سهام و یا وام های بانکی نتوان هزینه ی مورد نظر را برآورد کرد.

- در ضمن با فروش زمینی که در اطراف فولاد شهر موجود است می توان حدوداً 000/000/000/10 ریال این هزینه را تأمین کرد. از آنجایی که در ناحیه ی 5C  فولاد شهر آپارتمان سازی زیاد شده زمین یاری که حدود 2500 متر ارثی خانوادگی می باشد قیمت آن در حدود 000/000/4 ریال شده که حدود 000/000/000/10 کل زمین خواهد شد که یا فروش تکه تکه ی آن می توان کمی از هزینه را تأمین کرد.

 • بدهی ها:

از آنجایی که سرمایه ی راه اندازی این کارخانه 000/000/000/10 موجودی خودرو 000/000/000/20 وام بانکی می باشد می توان گفت که 000/500/821/66 ریال دیگر جزء بدهی ها و حتی 000/000/000/20 وام نیز جزء بدهی ها می باشد که به منظور راه اندازی زمین 000/000/000/30 خود را به صورت قسطی خریداری کرده که 20% آن را پرداخت کرده و جزء دارایی های خود قید کرده و بقیه ی آن را به صورت 10قسط سه ماه در طی 5/2 سال پرداخت کرده و آن را جزء بدهی ها قید می کنیم.

بدهی های جاری

اسناد پرداختی (زمین)

000/000/000/24

حسابهای پرداختی (ساختمان سازی)

000/000/800/32

اسناد پرداختی (ماشین آلات و تجهیزات)

000/000/005/10

حسابهای پرداختی (تأسیسات)

000/000/300/5

حسابهای پرداختی (محوطه سازی)

000/000/000/1

اسناد پرداختی (مواد اولیه)

000/000/000/50

 

 

 بدهی های بلند مدت

وام دریافتی بلند مدت

000/000/000/20

 

 

 • سرمایه:

سرمایه ی ما حدود 000/000/000/10 می باشد که مربوط به فروش زمینی ارثی می باشد که جزء سرمایه ی بانک محسوب می شود.

سرمایه اولیه

سرمایه ی بانک

000/000/000/10

 
 • دارایی ها:

دارایی های ما به دو صورت جاری و ثابت می باشد که به شرح زیر آنها را آورده ایم.

دارایی های جاری

دارایی های ثابت

بانک

000/000/000/2

زمین

000/000/000/30

صندوق

000/000/000/5

ماشین آلات و تجهیزات

000/000/005/15

ملزومات

000/000/952

تأسیسات

000/000/300/5

مواد اولیه

000/000/000/6

محوطه سازی

000/000/000/2

 

 

تجهیزات بخش اداری

000/000/48

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
[ شنبه 11 فروردين 1397 ] [ 18:10 ] [ مارال ]
[ ]
صفحه قبل 1 ... 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 صفحه بعد